,,Věděli jsme, že Kocovina bude sázet na pevnou defenzívu a brejkové akce. Proto jsme se hlavně v prvním poločase snažili hrát trpělivě a co nejvíc držet balón na našich kopačkách,“ přiznal obránce Black§White Jan Hřebačka.

Tato taktika jednomu z černých koňů soutěže vyšla. ,,Ve druhé půli loňský mistr už otevřel obranu. A i když jsme dlouho prohrávali, tak jsme věřili, že v utkání uspějeme. V posledních deseti minutách nejprve Silný vyrovnal na 3:3. Poté jsme já vstřelil branku na 4:3 a naši výhru záhy ještě pojistil pátou trefou v síti Martina Mikela Tkáč,“ radoval se ze skalpu jednoho z favoritů letošního ročníku Fryštacké ligy Hřebačka, který ze největšího tahouna svého mužstva vybral Ondřeje Kučeru. ,,Ondra tvořil naši hru a vynikal také přesnou rozehrávkou,“ chválil svého spoluhráče Jan Hřebačka.

,,V souboji se třetím kolektivem tabulky jsme si chtěli jenom zahrát fotbal. V součastném období už se totiž soustřeďujeme na play off,“ nezapíral vedoucí Kocoviny Radim Holomek.

Jeho mužstvo ovšem i bez útočníků Pavla Petráše a Martina Doležela ještě 10. minut před koncem zápasu vedlo 3:2. ,,Závěr střetnutí jsme ale nezvládli. Dělali jsme hrubé chyby a ty ambiciózní soupeř dokázal trestat,“ uznal Holomek.

VÝSLEDKY 7. KOLA:

FC F1 Zálešná – Lešení 4:7 (Kurtin 2, Horňák, Orság – Vavruša 4, Dobeš, Krhútek, Dočkal), Benfika – Louky dorost 7:5 (Bronislav Červenka 3, Patrik Červenka 3, Hradil – Borovec 2, Sebastian Kuna, Mikeštík, Sadil), Black§White – Kocovina 5:3 (Staněk, Okonkwo, Silný, Hřebačka, Tkáč – Chudý 2, Josef Křenek), Tečka – Kickers 9:7 (Galatík 3, David Dlouhý 2, Hamáčková, Robin Dlouhý, Pajtáš, Šták – Mičola 3, Petr Novák 2, Marcík 2).