Zlín se od 10 hodin utká s brněnským týmem Fakulty sportovních studií D, ve 12 hodin se domácí střetnou se Sokolem Židlochovice.

PROGRAM 4. LIGY V BADMINTONU VE ZLÍNĚ (Sobota 4. listopadu):

10:00 Badminton Zlín – Badminton FSpS MU Brno D

10:00 SK Kuklenská Brno C – Sokol Židlochovice

12:00 Badminton Zlín – Sokol Židlochovice

12:00 Badminton FSpS MU Brno D – SK Kuklenská Brno C

,,Obě družstva patří ke středu tabulky soutěže. Rádi bychom oba celky porazili. Tým Fakulty Sportovních studií Brno má v sestavě několik mladých hráčů. Ale nevím, s jakou sestavou přijede k nám do Zlína. V dopoledním utkání bychom však měli prodat badmintonové zkušenosti. Za družstvo Židlochovic nastoupí bývalá česká dvojka Ondřej Král, který ještě nedávno hrával extraligu. Tak kvalitní hráč ještě ve Zlíně nehrál. Král určitě předvede, jak se hraje badminton na vysoké úrovni. Sám ale může pro Židlochovice získat maximálně dva body z osmi možných. Ve druhém duelu proto spoléháme na ostatní zápasy a věřím, že v něm vybojujeme minimálně remízu,“ představil oba soupeře hrající trenér Zlína Martin Zahradnický.

Kromě něho v sobotních utkáních v domácí sestavě ještě nastoupí Tadeáš Holec, Jan Voráč, Pavel Sousedík, Martin Chvátal, Kateřina Žižková, Marcela Olšáková a Tereza Zubíčková.

Zlínské družstvo v loňské sezoně vyhrálo 6. ligu smíšených družstev Jihomoravské oblasti.

,,Po sezoně nám byla nabídnuta účast ve 4. lize a toto nabídku jsme přijali,“ vysvětluje Zahradnický.

Zlín letošní sezonu ve 4. lize začal vítězstvím nad Ivančicemi 5:3.