„Chvíli jsem nad nabídkou váhal, ale nyní nelituji. Musím ale přiznat, že jsem měl chvílemi strach, především při dobržďování,“ přiznal bezprostředně po vystoupení ze „závodničky“ Bokroš.

„Z adrenalinových sportů bych si ještě rád vyzkoušel skok padákem. Naopak vůbec mě neláká bungee jumping,“ otřepal se hokejový trenér, jenž po absolvování tří okruhů měl na zkušeného závodníka hromadu otázek. „Nejvíce mě překvapilo, jak moc je pilot závislý na informacích spolujezdce. To jsem opravdu nečekal a měnit určitě nechci,“ řekl odhodlaně.

Kouč, který v roce 2004 dovedl hokejisty Zlína k historickému českému titulu, si nyní užívá volna. „Sleduji všechny soutěže, včetně mládežnických,“ potvrdil trenér, jenž po posledních neúspěšných štacích ve Vítkovicích a v Českých Budějovicích nyní marně čeká na nové nabídky. „Situace se může změnit ze dne na den, ale zatím nemám žádnou a je mi jasné, že se hned tak nepohrnou. Počítám, že si na nějaký čas odpočinu,“ je realistou Bokroš, který by se nebránil ani nabídkám ze Slovenska. „Dovedu si představit, že bych vedl i nějakého prvoligistu, pokud bude mít postupové ambice,“ dodal Bokroš.