Dnes od 17 hodin se v hale Euronics postaví proti Odolene Vodě. „Soupeř je oproti loňsku lepší. Ale budeme doma, musíme zatlačit a vyhrát za tři body," má jasno zlínský nahrávač Pavel Bartoš.

Aktuální průběh extraligy lze označit jako nevídaný. Osmé místo od čtvrtého oddělují dva body. „Naše liga je teď pro nás prioritou. Je strašně vyrovnaná, rozhodovat bude každý set," dobře ví 20letý dirigent. Hlavně je ale v tabulce guláš vzhledem k její neúplnosti. Fatra se kvůli odkladům prvních dvou odvet propadla na sedmé místo.

„Pohled na pořadí není dobrý," přiznává kapitán mužstva. Těší jej ovšem fakt, že pokud jeho tým dohrávky vyhraje, na bramborový stupínek se vrátí. Opačným směrem se výběr trenéra Romana Macka prý vůbec nedívá.

Fatra vkročí do souboje hned dva dny po osmifinálovém duelu Challenge s řeckým Alexandropolisem. Měření sil, na které se hráči velmi těšili, dopadlo v jejich neprospěch 0:3. S přesměrováním myšlenek by ale tým problém mít neměl.

„Přepneme v pohodě. Právě že nás prohra nakopne. Budeme chtít podat kvalitnější výkon než ve čtvrtek a vyhrát," bojovně říká Bartoš. ⋌(jš)