TEČOVICE - HBC STATOR 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

V úvodu utkání byly iniciativnější Tečovice a jejich snahu poprvé zúročil v šesté minutě Gazdoš. Stejný hráč opět po spolupráci s Milanem Ramertem zvýšil skóre ve 23. minutě na 2:0. Stator ovšem Pavelkou čtyřiapadesát sekund před koncem druhé části vsítil kontaktní gól. Svůj den ale měl Martin Gazdoš, který svojí třetí brankou poslal Tečovice na začátku třetího dějství znovu do dvougólového náskoku.

„I bez Labského, Brázdila, Brunclíka, Švacha, Huba a Maloty jsme dosáhli na cennou výhru. K ní nás dovedl náhradní gólman Hotař a bojovnost celého mužstva. V závěru střetnutí jsme ovšem odpadávali fyzicky,“ hodnotil duel kapitán Tečovic Milan Ramert.

Branky: Gazdoš 3 - Popelka, Štěpánek. Tečovice: Hotař - Rýznar, Roman Jelínek, Herčko, Donoval, Gazdoš, Ramert, Petr Jelínek, Šťastný. HBC Stator: Fiebrich - Pšenka, Popelka, Jan Jelínek, Dubovecký, Figuli, Večeřa, Král, Štěpánek, Mikel, Jandouš, A. Chuděj.

Zbývající výsledky: Kvasice - Rivermen Malenovice 0:9 (branky: Sušina 2, Kučera 2, Krejčí 2, Rzesotto, Hamrlík, Olša), HK Otrokovice - HC 94 Malenovice 3:2 (Pintera, Brichta, J. Hladký - Batík, Ráček), Bulls Malenovice - HBC Stator 6:2 (Lamper 3, Vystavěl 2, L. Slováček - Jan Jelínek, Dubovecký), Orel Malenovice - Carpo Zlín 9:1 (Hromadník 5, Jurášek, Koutský, Sloboda, Šabacký - Zdráhal), HC 94 Malenovice - Tigers Malenovice 1:6 (Čech - Košatka 3, Praum 2, Karafiát), Bulls Malenovice - Rivermen Malenovice 2:11 (Vystavěl 2 - Olša 3, Krejčí 2, Sušina 2, Konrády 2, M.Kubis, M. Černý), Carpo Zlín - HK Otrokovice 4:5 (Krepl 2, Navrátil, Řezníček - Hladký 2, Žitný, Skohoutil, Penner).