VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledkový servis

Region - Výsledkový servis 

31.10.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační foto - basketbal.Foto: Deník/Jeníček Luboš

BASKETBAL

I. liga mužů – 6. kolo: Plzeň – Ostrava 97:56, Nymburk B – Proton Zlín 99:74, Brno – Liberec 77:65, Vyšehrad – Hr. Králové 87:98, Sokol pražský – Sparta 62:65.

1. BA Sparta 7 7 0 624:490 14
2. Hr. Králové 6 5 1 558:473 11
3. Lok. Plzeň 6 4 2 513:424 10
4. Sokol pražský 6 4 2 426:387 10
5. Liberec 6 3 3 453:406 9
6. Proton Zlín 6 3 3 435:476 9
7. VŠB Ostrava 7 2 5 488:582 9
8. Trutnov 5 3 2 372:393 8
9. JBC Brno 6 2 4 437:482 8
10. Nymburk B 6 2 4 436:490 8
11. Vyšehrad 6 1 5 430:514 7
12. Litoměřice 5 1 4 351:391 6
13. Muži ČR U19 2 0 2 146:161 2

FLORBAL

II. liga mužů divize IV – 6. a 7. kolo: FbC Aligators Klobouky – S.K. Opava 10:4, 1. FBK Rožnov p/R – Retro Bulldogs Brno B 8:6, FBC Spartak MSEM Přerov – Z.F.K. AQM Petrovice 8:7, FBC Vikings Kopřivnice – Gullivers Sokol Brno I 9:6, FbK Horní Suchá – FBS Olomouc 6:5p, Slavia Havířov – FbC Playmakers Prostějov 4:5, FbC Aligators Klobouky – AQM Petrovice 9:13, FBC Vikings Kopřivnice – Retro Bulldogs Brno B 6:5, Slavia Havířov – FBS Olomouc 9:6, FBC Spartak MSEM Přerov – S.K. Opava 6:8, FbK Horní Suchá – FbC Playmakers Prostějov 4:6.

1. Kopřivnice 7 7 0 0 0 46:27 21
2. Petrovice 7 5 0 1 1 57:45 16
3. Rožnov p. R. 6 4 1 0 1 46:32 14
4. Přerov 6 4 0 1 1 44:29 13
5. Opava 7 4 0 1 2 54:50 13
6. Alig. Klobouky 7 2 1 0 4 47:47 8
7. Bulldogs Brno B 6 2 1 0 3 39:40 8
8. Olomouc 7 2 0 1 4 40:53 7
9. Havířov 7 2 0 0 5 43:48 6
10. Prostějov 7 2 0 0 5 24:42 6
11. Sokol Brno I 6 1 1 0 4 28:42 5
12. H. Suchá 7 0 1 1 5 35:48 3

III. liga mužů divize VI – 5. a 6. kolo: SK Snipers Slavičín – FBC Sokol Bučovice 6:14, SFK Kozel Počenice – TJ SAM73 Znojmo B 10:5, FbC Hornets ZŠ Horní – Panthers Otrokovice B21 9:6, Slovácký FBK Spartak Hluk – VSK VUT Skurut Hai Brno 6:6, FBC Sokol Bučovice – TJ Sokol Brno Židenice 5:3, FBŠ Hattrick Brno B – SFK Kozel Počenice 4:3, Panthers Otrokovice B21 – SK Snipers Slavičín 8:5, TJ SAM73 Znojmo B – Slovácký FBK Spartak Hluk 6:6, TJ Sokol Brno Židenice – FbC Hornets ZŠ Horní 5:8, VSK VUT Skurut Hai Brno – FBŠ Hattrick Brno B 7:7.

1. Hattrick Brno B 6 5 1 0 42:22 16
2. Počenice 6 5 0 1 41:19 15
3. Bučovice 4 4 0 0 28:16 12
4. ZŠ Horní 6 4 0 2 33:23 12
5. Znojmo B 6 2 2 2 31:29 8
6. Sl. Sh. Holešov 4 2 0 2 14:12 6
7. FBK Spartak Hluk 6 1 2 3 25:32 5
8. P. Otrokovice B 6 1 1 4 26:33 4
9. Brno Židenice 6 1 0 5 22:41 3
10. Snipers Slavičín 6 1 0 5 23:54 3
11. Skurut Hai Brno 4 0 2 2 18:22 2

II. liga žen divize VI – 7. a 8. kolo: FBŠ Hattrick Brno – FbC Aligators MoutniceNesvačilka 5:3, 1. AC Uherský Brod – TJ SAM73 Znojmo 6:0, TJ Sokol Brno Židenice C – FBŠ Hattrick Brno 5:0, 1. AC Uherský Brod – FbC Aligators MoutniceNesvačilka 5:8, TJ Sokol Brno Židenice C – TJ SAM73 Znojmo 14:0.

1. Hattrick Brno 7 5 0 2 41:18 15
2. Židenice C 5 4 0 1 28:5 12
3. Nesvačilka 7 4 0 3 46:25 12
4. 1. AC Uh. Brod 5 3 0 2 20:21 9
5. Lanžhot 5 1 0 4 3 8:26 8
6. Orel Uh. Hradiště 0 0 0 0 0:0 0
7. Znojmo 5 0 0 5 2:51 0

FOTBAL

I. liga žen – 7. kolo: Slovácko – Ostrava 3:0 (3:0), Hradec – Brno 4:0 (3:0), Plzeň – Pardubice 3:0 (1:0).

1. Sparta 6 6 0 0 38:1 18
2. Slavia 6 6 0 0 35:2 18
3. Plzeň 7 4 0 3 12:20 12
4. Hradec 7 3 2 2 14:16 11
5. Slovácko 7 3 1 3 19:17 10
6. Brno 7 2 0 5 9:30 6
7. Ostrava 7 1 1 5 3:23 4
8. Pardubice 7 0 0 7 4:25 0

MSL žen – 8. kolo: Lok. Brno – Bruntál 3:1 (0:0), Olomouc – Hodonín 3:1 (3:1).

1. Olomouc 8 6 2 0 20:6 20
2. Lok. Brno 8 5 1 2 15:9 16
3. Hodonín 8 4 1 3 15:18 13
4. Holešovské holky 7 3 1 3 11:11 10
5. Bruntál 8 2 0 6 10:15 6
6. Jihlava 7 0 1 6 4:16 1

Divize žen – sk. A, 11. kolo: Stachovice – Lubina 1:0, Trojanovice – Bystré – Štramberk 1:0, Vítkovice 1919 – Český Těšín 2:0, Val. Meziříčí – Šternberk 6:1.

1. Val. Meziříčí 11 9 1 1 40:6 28
2. Lubina 11 9 0 2 30:9 27
3. Havířov 10 7 2 1 44:12 23
4. Stachovice 11 5 4 2 25:11 19
5. Brušperk 10 5 2 3 32:19 17
6. Šternberk 11 5 2 4 12:18 17
7. Pržno 10 5 1 4 27:19 16
8. Sl. Ostrava 10 5 1 4 20:12 16
9. Český Těšín 11 4 2 5 20:21 14
10. Štramberk 11 3 2 6 30:26 11
11. Veřovice 10 3 1 6 15:18 10
12. Vítkovice 1919 11 3 0 8 21:32 9
13. Trojanovice – Bystré 11 1 0 10 1:53 3
14. Studénka 10 1 0 9 1:62 3

Divize žen – sk. B, 9. kolo: V. Pavlovice – Brumov 1:3, Podivín – Nezdenice 1:3, Vlkoš – Holešov 2:1, Kostelec n. H. – Hovorany 5:2.

1. Nové Sady 9 8 1 0 68:6 25
2. Brumov 9 8 0 1 19:9 24
3. Vlkoš 9 6 0 3 19:17 18
4. Březnice 9 5 2 2 29:15 17
5. Kostelec n H 9 5 1 3 29:26 16
6. Hovorany 9 4 0 5 28:34 12
7. Nezdenice 9 3 1 5 18:23 10
8. Podivín 9 2 0 7 10:32 6
9. Holešov 9 2 0 7 14:37 6
10. V. Pavlovice 9 2 0 7 12:40 6
11. Mutěnice 8 1 1 6 14:21 4

HÁZENÁ

I. liga mužů: 6. kolo: Loko Louny – Ústí n. L. 36:31, Bystřice p. H. – Zlín 20:22, Karviná B – Strakonice 21:21, Olomouc – Náchod 30:33, N. Veselí – Litovel 33:27, Chodov – Jičín B 31:36.

1. Zlín 6 6 0 0 156:120 12
2. Bystřice p. H. 6 5 0 1 178:148 10
3. N. Veselí 6 4 0 2 170:149 8
4. Louny 6 4 0 2 176:174 8
5. Náchod 6 4 0 2 151:160 8
6. Karviná B 6 2 2 2 155:142 6
7. Jičín B 6 3 0 3 158:146 6
8. Strakonice 6 2 2 2 145:147 6
9. Olomouc 6 1 2 3 158:164 4
10. Ústí n. L. 6 1 0 5 146:195 2
11. Chodov 6 0 1 5 144:167 1

I. liga žen – 6. kolo: HC Plzeň – Olomouc B 28:21, Kunovice – SVŠ Plzeň A 31:15, Otrokovice – Zlín B 35:24, H. Brod – S. Vršovice 24:27, Slavia B – Poruba B 21:19.

1. HC Plzeň 5 5 0 0 139:88 10
2. Kunovice 5 4 0 1 137:99 8
3. Olomouc B 6 4 0 2 169:144 8
4. Otrokovice 6 4 0 2 156:143 8
5. Slavia B 5 4 0 1 108:95 8
6. Poruba B 6 4 0 2 141:132 8
7. Zlín B 5 2 0 3 127:144 4
8. Kobylisy 5 1 0 4 105:110 2
9. S. Vršovice 6 1 0 5 145:170 2
10. H. Brod 5 1 0 4 102:140 2
11. SVŠ Plzeň 6 0 0 6 102:166 0

II. liga mužů – sk. severní Morava, 6. kolo: Trnávka – Hranice B 31:27, Holešov – V. Bystřice 24:35, Šumperk – Polanka 24:31, Vsetín – Uničov A 32:19, Ostrava – MHK Karviná 34:29, Zubří B – Napajedla 23:23.

1. Polanka 6 4 0 2 154:123 8
2. Šumperk 6 4 0 2 183:156 8
3. V. Bystřice 6 3 1 2 167:148 7
4. MHK Karviná 6 3 1 2 140:127 7
5. Hranice B 6 3 1 2 180:171 7
6. Zubří B 6 2 3 1 160:157 7
7. Napajedla 6 3 1 2 149:146 7
8. Ostrava 6 3 1 2 179:190 7
9. Trnávka 6 3 0 3 181:183 6
10. Vsetín 6 2 0 4 165:178 4
11. Uničov 6 1 0 5 142:173 2
12. Holešov 6 1 0 5 96:144 2

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína – 6. kolo: HOKEJ Uherský Ostroh – Šternberk 2:3, HC Uherský Brod – HC Uherské Hradiště 6:2, HC Brumov-Bylnice – Velké Meziříčí 7:4, Břeclav B – HK Kroměříž 2:5, Vel. Bíteš – Blansko 3:1, Plumlov – Boskovice 6:1.

1. Šternberk 6 5 0 0 1 0 32:19 16
2. Kroměříž 6 4 0 0 0 2 40:25 12
3. Uh. Brod 5 4 0 0 0 1 19:20 12
4. Uh. Ostroh 5 3 1 0 0 1 18:9 11
5. Vel. Bíteš 5 3 0 0 0 2 20:15 9
6. Warrior Brno 5 3 0 0 0 2 24:21 9
7. Plumlov 4 2 1 0 0 1 28:15 8
8. Blansko 6 2 0 0 1 3 20:24 7
9. Brumov-Bylnice 5 2 0 0 0 3 25:32 6
10. Boskovice 6 1 1 0 0 4 20:27 5
11. Velké Meziříčí 6 1 0 0 2 3 20:30 5
12. Lvi Břeclav B 6 1 0 0 0 5 23:30 3
13. Uh. Hradiště 5 0 1 0 0 4 6:28 2

STOLNÍ TENIS

Extraliga žen – 5. kolo: Frýdlant nad Ostravicí – Malenovice A 6:1, Litoměřice – Dubňany 0:6, Vlašim – Hodonín 1:6, Břeclav – Havířov 6:3, Spartak Hluk MP Dream – SK Dobré A 2:6. 6. kolo: Litoměřice – Hodonín 0:6, Vlašim – Dubňany 6:3, Břeclav – SK Dobré 6:2, Spartak Hluk MP Dream – Baník Havířov 6:1.

1. Břeclav 5 5 0 0 30:11 15
2. SK Dobré 6 4 0 2 26:19 14
3. Hluk 5 3 0 2 22:17 11
4. Hodonín 3 3 0 0 18:1 9
5. Frýdlant n. Ost. 3 3 0 0 18:1 9
6. Vlašim 6 1 0 5 19:33 8
7. Havířov 6 1 0 5 16:34 8
8. Litoměřice 6 1 0 5 9:34 8
9. Dubňany 3 1 0 2 9:12 5
10. Malenovice 3 1 0 2 9:14 5

Autor: Redakce

31.10.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Den zdraví ve zdravé škole
21

Bulgur, kuskus, nebo čočkový salát: běžná jídla na základní škole

Žena je psychicky nemocná.

Hledá se Naděžda Skácelová

AKTUALIZOVÁNO

To jsou oni! Poslanci, kteří budou hájit zájmy Zlínského kraje

Profily poslanců zvolených ve Zlínském kraji  

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Chceme se omluvit fanouškům. Bylo to hrozné, říká Bačo.

Fotbalistům Zlína to proti Mladé Boleslavi před domácím publikem vůbec nejde.

Lidovec Benešík: Česku je to jedno. Slovák či Japonec

„Česká republika je maximálně tolerantní země. Když se podíváte na to, že volby vyhráli ekonomičtí migranti, tak jednoznačně můžeme EU říct, že nejsme žádní xenofobové. U nás je to jedno: Slovák nebo Japonec,“ sdělil Ondřej Benešík jediný lidovecký poslanec z našeho kraje.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT