Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledkový servis

Zlínský kraj - Výsledkový servis ze Zlínského kraje

20.11.2012
SDÍLEJ:

Zlínský basketbal. Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Robert Štach

BASKETBAL

I. liga mužů: Hradec Králové – Plzeň 89:83 po prodloužení, Liberec – BA Sparta 82:58, Litoměřice – Sokol pražský 78:71, Zlín – Vyšehrad 84:60, VŠB Ostrava – JBC Brno 68:66, Nymburk B – Trutnov 83:65, Česko U19 – JBC Brno 63:74 a Zlín 83:82.

1. BA Sparta 10 9 1 851:718 19
2. H. Králové 9 7 2 785:691 16
3. Liberec 10 6 4 767:692 16
4. Zlín 10 5 5 734:764 15
5. VŠB Ostrava 10 5 5 724:787 15
6. Plzeň 9 5 4 767:667 14
7. Sokol pražský 9 5 4 631:611 14
8. JBC Brno 10 4 6 720:743 14
9. Litoměřice 8 4 4 580:595 12
10. Nymburk B 9 3 6 642:721 12
11. Trutnov 8 3 5 591:642 11
12. Vyšehrad 9 1 8 638:766 10
13. Česko U19 5 1 4 355:388 6

II. liga žen, skupina B: Sadská – Poděbrady 54:60, Zlín – Liberec 48:71, Příbor – Jablonec n/N. 65:64, SBŠ Ostrava B – Nymburk 71:87, Šumperk – Sparta Praha B 55:64, Zlín – Jablonec n/N. 65:95, Příbor – Liberec 71:68, SBŠ Ostrava B – Sparta Praha B 65:74, Šumperk – Nymburk 82:47.

1. Sparta Praha B 8 6 2 526:449 14
2. Liberec 7 6 1 495:360 13
3. Šumperk 7 5 2 456:383 12
4. Nymburk 8 4 4 506:512 12
5. Poděbrady 7 4 3 407:446 11
6. Jablonec n/N. 7 3 4 467:455 10
7. Zlín 7 3 4 451:478 10
8. Příbor 7 3 4 431:488 10
9. SBŠ Ostrava B 7 1 6 489:546 8
10. Sadská 7 1 6 397:508 8

FLORBAL

II. liga mužů divize IV – 8. a 9. kolo: Retro Bulldogs Brno B – Slavia I-tec Havířov 6:8, 1. FBK Rožnov p/R – FBC Přerov 9:5.

1. Kopřivnice 9 9 0 0 0 74:34 27
2. Rožnov p/R 9 5 2 1 1 63:34 20
3. Petrovice 9 6 0 1 2 73:58 19
4. Opava 9 5 0 1 3 73:65 16
5. Přerov 8 4 0 1 3 53:49 13
6. Prostějov 9 4 0 0 5 43:57 12
7. Retro Bulldogs B 8 3 1 0 4 52:54 11
8. Havířov 9 3 0 1 5 57:61 10
9. Gullivers Brno 9 1 3 1 4 44:57 10
10. Klobouky 9 2 1 1 5 53:68 9
11. Olomouc 9 2 0 1 6 49:73 7
12. Horní Suchá 9 0 2 1 6 46:59 5

I. liga veteránů divize II – 9. a 10. kolo: PSYCHO Brno – NS Ostrava 9:5, TJ MEZ Vsetín – Bulldogs Brno 0:12, NS Ostrava – FBŠ Hattrick Brno 4:2, Bulldogs Brno – Horní Suchá 4:5, FBŠ Hattrick Brno – TJ MEZ Vsetín 8:4, Horní Suchá – PSYCHO Brno 6:4.

1. Hattrick Brno 10 7 2 1 58:29 23
2. Horní Suchá 8 5 2 1 38:36 17
3. Ostrava 7 5 1 1 50:27 16
4. Psycho Brno 10 3 1 6 49:49 10
5. Bulldogs Brno 8 2 2 4 39:43 8
6. Vítkovice 8 1 3 4 26:32 6
7. MEZ Vsetín 7 0 1 6 15:59 1

III. liga mužů divize VI – 8. kolo: Slovácký FBK Spartak Hluk – TJ Sokol Brno Židenice 6:3, Panthers Otrokovice B21 – SFK Kozel Počenice 1:2, TJ Sokol Brno Židenice – VSK VUT Skurut Hai Brno 5:5, SFK Kozel Počenice – Slovácký FBK Spartak Hluk 6:9 VSK VUT Skurut Hai Brno – Panthers Otrokovice B21 4:7.

1. Počenice 8 6 0 2 49:29 18
2. Hattrick Brno B 6 5 1 0 42:22 16
3. Bučovice 4 4 0 0 28:16 12
4. ZŠ Horní 6 4 0 2 33:23 12
5. Spartak Hluk 8 3 2 3 40:41 11
6. Znojmo B 6 2 2 2 31:29 8
7. Panthers Otr. B 8 2 1 5 34:39 7
8. Sl. Sh. Holešov 4 2 0 2 14:12 6
9. Židenice 8 1 1 6 30:52 4
10. Hai Brno 6 0 3 3 27:34 3
11. Slavičín 6 1 0 5 23:54 3

Zlínská liga mužů – 9. a 10. kolo: SFK Kozel Počenice B – TJ MEZ Vsetín 4:4, Devils Sokol Val. Klobouky – FbC Orel Uherský Brod 6:3, TJ MEZ Vsetín – FbC Slow Shoes Holešov B 1:10, FbC Orel Uherský Brod – 1. AC Uherský Brod 3:9, FbC Slow Shoes Holešov B – Fbk Devils Sokol Val. Klobouky 6:4, 1. AC Uherský Brod – SFK Kozel Počenice B 3:1.

1. Devils Val. Klobouky 8 6 0 2 40:33 18
2. 1. AC Uh. Brod 8 5 1 2 43:30 16
3. Sl. Sh. Holešov B 10 5 1 4 50:37 16
4. Spartak Hluk B 8 5 0 3 45:35 15
5. Orel Uh. Brod 8 3 1 4 39:41 10
6. MEZ Vsetín 8 2 2 4 35:50 8
7. Počenice B 10 1 1 8 25:51 4

Zlínský přebor mužů – 9. a 10. kolo: FBK Spartak Hluk C – FBK Kunovští Orli 6:4, FBC Orel Kelč – FbC Orel Uherský Brod B 2:4, FBK Kunovští Orli – FbK Sokol Val. Klobouky B 4:4, FbC Orel Uherský Brod B – TJ Sokol Zlín 3:4, FbK Sokol Val. Klobouky B – FBC Orel Kelč 4:2, TJ Sokol Zlín – FBK Spartak Hluk C 2:6.

1. FBK Spartak Hluk C 10 8 1 1 72:29 25
2. Val. Klobouky B 10 6 3 1 43:29 21
3. Kunovští Orli 8 4 1 3 41:33 13
4. Orel Uherský Brod B 8 4 1 3 33:36 13
5. Sokol Zlín 8 3 2 3 42:27 11
6. FBC Orel Kelč 8 1 0 7 17:43 3
7. TJ Sokol Bystřice p/H 8 0 0 8 14:55 0

HÁZENÁ

I. liga mužů – 8. kolo: Karviná B – Zlín 21:26, Bystřice p. H. – Jičín B 23:18, Ústí n/L. – Strakonice 34:23, N. Veselí – Náchod 31:25, Chodov – Olomouc 20:18, Louny – Litovel 33:32.

1. Zlín 8 8 0 0 203:157 16
2. Bystřice p. H. 8 6 1 1 231:196 13
3. N. Veselí 8 5 0 3 217:195 10
4. Loko Louny 8 5 0 3 236:237 10
5. Náchod 8 4 1 3 206:221 9
6. Jičín B 8 4 0 4 202:194 8
7. Strakonice 8 3 2 3 199:208 8
8. Karviná B 8 2 2 4 204:197 6
9. Chodov 8 2 1 5 193:209 5
10. Olomouc 8 1 2 5 201:210 4
11. Ústí n.L. 8 2 0 6 204:247 4
12. Litovel 8 1 1 6 216:241 3

I. liga žen – 8. kolo: HC Plzeň – Havlíčkův Brod 29:20, SVŠ Plzeň – J. Otokovice 14:23, Vršovice – Kobylisy 22:23, Olomouc B – Kunovice 32:21, Zlín B – Slavia B 32:24.

1. HC Plzeň 8 8 0 0 227:158 16
2. Olomouc B 9 6 0 3 261:210 12
3. Poruba B 8 6 0 2 193:172 12
4. Slavia B 8 5 1 2 176:167 11
5. Kunovice 8 5 0 3 208:174 10
6. J. Otrokovice 8 5 0 3 205:185 10
7. Zlín B 8 4 0 4 217:226 8
8. Kobylisy 8 3 0 5 182:185 6
9. S.Vršovice 9 1 1 7 206:242 3
10. H. Brod 8 1 0 7 169:242 2
11. SVŠ Plzeň 8 0 0 8 140:223 0

II. liga mužů – sk. severní Morava, 8. kolo: Šumperk – MHK Karviná 17:30, Ostrava – Napajedla 29:26, Vsetín – V. Bystřice 31:26, Trnávka – Uničov A 32:27, Hranice B – Polanka 30:38, Zubří B – Holešov 44:26.

1. Polanka 8 6 0 2 231:175 12
2. MHK Karviná 8 5 1 2 196:166 11
3. Zubří B 8 4 3 1 244:215 11
4. V. Bystřice 8 4 1 3 224:202 9
5. Šumperk 8 4 1 3 221:207 9
6. Ostrava 8 4 1 3 231:247 9
7. Napajedla 9 3 2 4 229:232 8
8. Vsetín 9 4 0 5 248:257 8
9. Trnávka 8 4 0 4 235:249 8
10. Hranice B 8 3 1 4 242:249 7
11. Uničov 8 1 1 6 190:226 3
12. Holešov 8 1 1 6 149:215 3

HOKEJ

Krajská liga mužů jižní Moravy a Zlína: Velké Meziříčí – Břeclav B 15:3, Boskovice – Warrior Brno 11:3, Šternberk – Brumov 3:4, Blansko – Uh. Brod 4:2, Kroměříž – Plumlov 5:3, Velká Bíteš – Uh. Ostroh 2:1 sn.

1. Šternberk 7 0 0 1 1 45:28 22
2. Kroměříž 6 0 0 0 3 52:37 18
3. Vel. Bíteš 5 1 0 0 2 34:21 17
4. Uh. Ostroh 3 2 0 1 2 26:18 14
5. Blansko 4 0 0 2 3 34:33 14
6. Uh. Brod 4 1 0 0 3 28:33 14
7. Boskovice 3 1 0 1 4 38:35 12
8. Warrior Brno 4 0 0 0 4 37:39 12
9. Brumov 4 0 0 0 4 41:44 12
10. Vel. Meziříčí 3 0 0 2 3 39:34 11
11. Plumlov 2 1 0 0 4 37:32 8
12. Břeclav B 1 0 0 0 7 29:52 3
13. Uh. Hradiště 0 1 0 0 6 14:48 2

SLEDGEHOKEJ

I. liga: Zlín – Sparta Praha 4:0 a – Karlovy Vary 3:9.

1. Zlín 9 7 1 0 1 46:14 23
2. Karlovy Vary 9 7 0 1 1 57:19 22
3. Sparta Praha 9 5 1 0 3 40:14 17
4. Pardubice 8 5 0 1 2 22:13 16
5. Č. Budějovice 8 2 0 0 6 11:36 6
6. Studénka 9 2 0 0 7 21:59 6
7. Olomouc 8 0 0 0 8 1:42 0

STOLNÍ TENIS

Extraliga žen: Dobré – Havířov 6:0, Dubňany – HLUK 1:6, Hodonín – Břeclav 5:5, Frýdlant n/O. – Litoměřice 6:0, Malenovice – Vlašim 6:2, Dubňany – Břeclav 0:6, Hodonín – HLUK 6:0, Frýdlant n/O. – Vlašim 6:0, Malenovice – Litoměřice 6:1.

1. Břeclav 7 6 1 0 0 41:16 20
2. Dobré 7 5 0 2 0 32:19 17
3. Frýdlant n. O. 5 5 0 0 0 30:1 15
4. Hluk 7 4 0 3 0 28:24 15
5. Hodonín 5 4 1 0 0 29:6 14
6. Malenovice 5 3 0 2 0 21:17 11
7. Vlašim 8 1 0 7 0 21:45 10
8. Litoměřice 8 1 0 7 0 10:46 10
9. Havířov 7 1 0 6 0 16:40 9
10. Dubňany 5 1 0 4 0 10:24 7

I. liga mužů – 6. kolo: Strakonice – Litoměřice A 10:6, Prachatice – El Niňo B 10:4, Choceň – Ostrava B 10:8, Hradec Králové B – Orlová 7:10, Havířov B – Hustopeče 4:10, KST Zlín – Elizza Praha 5:10. 7. kolo: Strakonice – El Niňo B 9:9, Prachatice – Litoměřice 10:3, Choceň – Orlová 8:10, Hradec Králové B – Ostrava B 10:6, Havířov B – Elizza Praha 9:9, KST Zlín – Hustopeče A 6:10.

1. Hustopeče 7 6 0 1 62:37 19
2. Strakonice 7 4 3 0 67:48 18
3. Orlová 7 4 2 1 66:53 17
4. El Niňo B 7 4 1 2 60:45 16
5. Prachatice 7 3 2 2 58:47 15
6. Elizza Praha 7 3 1 3 57:49 14
7. Hr. Králové B 7 3 0 4 58:57 13
8. Choceň 7 3 0 4 47:61 13
9. Ostrava B 7 2 2 3 57:58 13
10. Havířov B 7 2 1 4 45:61 12
11. KST Zlín 7 2 0 5 50:64 11
12. Litoměřice 7 0 0 7 23:70 7

II. liga mužů – sk. B, 6. kolo: SK Přerov – Moravská Slavia Brno B 10:2, KST Vsetín – Blansko A 10:8, Jeseník – Holice 10:0, Opava – Hr. Králové B 6:10, Tišnov – Prostějov 3:10, Hodonín – Čechovice 10:4. 7. kolo: Přerov – Blansko 6:10, KST Vsetín – Moravská Slavia Brno B 9:9, Jeseník – Hr. Králové B 9:9, Opava – Holice 10:0, Tišnov A – Čechovice 5:10, Hodonín – Prostějov 10:6.

1. Hodonín 7 7 0 0 70:39 21
2. KST Vsetín 7 5 1 1 63:56 18
3. Jeseník 7 4 2 1 66:45 17
4. MS Brno B 7 4 2 1 60:46 17
5. Slezan Opava 7 4 0 3 57:44 15
6. Hr. Králové B 7 3 2 2 63:49 15
7. Přerov 7 4 0 3 58:52 15
8. Blansko 7 4 0 3 55:50 15
9. Prostějov 7 2 0 5 45:60 11
10. Čechovice 7 1 1 5 46:64 10
11. Tišnov 7 0 0 7 40:70 7
12. Holice 7 0 0 7 22:70 7

III. liga mužů – sk. E, 6. kolo: Přerov B – KST Zlín B 8:10, Neředín – DDM Valašské Meziříčí A 10:4, Poruba A – Ostrava C 4:10, Mokré Lazce B – Orlová B 10:1, Havířov C – Vracov 10:4, Brušperk – KST Dolní Němčí A 10:5. 7. kolo: Přerov B – DDM Valašské Meziříčí A 10:4, Neředín – KST Zlín B 3:10, Poruba – Orlová B 2:10, Mokré Lazce B – Ostrava C 10:8, Havířov C – KST Dolní Němčí A 4:10, Brušperk – Vracov 10:0.

3.liga mužů skupina E

Tabulka:

1. Brušperk 7 6 0 1 67:22 19
2. Mokré Lazce B 7 6 0 1 68:31 19
3. Ostrava C 7 6 0 1 68:37 19
4. KST D. Němčí 7 6 0 1 65:39 19
5. Orlová B 7 5 0 2 59:31 17
6. Havířov C 7 4 0 3 50:44 15
7. Vracov 7 3 0 4 42:57 13
8. KST Zlín B 7 3 0 4 50:55 13
9. Přerov B 7 2 0 5 34:58 11
10. Neředín 7 1 0 6 35:64 9
11. Poruba 7 0 0 7 20:70 7
12. DDM Val. Meziříčí 7 0 0 7 20:70 7

ŠACHY

II. liga – sk. E, 3. kolo: Spartak Adamov 1,5 – 6,5 ŠK HPM TEC Hustopeče, TJ FS Napajedla 6,5 – 1,5 TJ ŠK Veselí nad Moravou, ŠK Staré Město C ,5 – 7,5 ŠK Lokomotiva Brno A, Moravská Slavia Brno 4,5 – 3,5 ŠK Staré Město B, ŠK Duras BVK B 4,5 – 3,5 ŠK Zlín B, TJ Podlužan Prušánky 2 – 6 ŠK KME-DDM Kuřim.

1. ŠK Lokomotiva Brno A 2 1 0 17,5 7
2. ŠK HPM TEC Hustopeče 2 1 0 16,5 7
3. ŠK Zlín B 2 0 1 16,5 6
4. Moravská Slavia Brno 2 0 1 11,5 6
5. TJ Spartak Adamov 2 0 1 11 6
6. ŠK Duras BVK B 1 2 0 12,5 5
7. TJ FS Napajedla 1 1 1 14 4
8. ŠK Staré Město B 1 1 1 13,5 4
9. ŠK KME-DDM Kuřim 1 0 2 11,5 3
10. TJ ŠK Veselí nad Moravou 1 0 2 10 3
11. ŠK Staré Město C 0 0 3 5 0
12. TJ Podlužan Prušánky 0 0 3 4,5 0

Krajská soutěž – východ, 3. kolo: Val. Bystřice 6,5 – 1,5 Holešov B, Zlín D 4 – 4 Vizovice, ŠKZ Vsetín B 4,5 – 3,5 Brumov-Bylnice, Rajnochovice 3,5 – 4,5 Val. Meziříčí, Val. Klobouky 4,5 – 3,5 Zašová, Ústí 5 – 3 Bystřice p. H.

1. Val. Meziříčí 3 0 0 14 9
2. Val. Klobouky 2 1 0 14 7
3. Holešov B 2 0 1 13,5 6
4. Brumov-Bylnice 2 0 1 13,5 6
5. ŠKZ Vsetín B 2 0 1 12,5 6
6. Vizovice 1 1 1 11,5 4
7. Ústí 1 1 1 10 4
8. Val. Bystřice 1 0 2 13,5 3
9. Zašová 1 0 2 12 3
10. Zlín D 0 1 2 10 1
11. Rajnochovice 0 1 2 10 1
12. Bystřice p. H. 0 1 2 9,5 1

Krajská soutěž – západ, 3. kolo: TJ Vlčnov A 5,5 – 2,5 SK Boršice C, Spartak Uherský Brod 2,5 – 5,5 SK Boršice B, KK-ŠK Osvětimany 4,5 – 3,5 TJ Bojkovice A, ŠK Staré Město F 4 – 4 TJ Polešovice, TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 2,5 – 5,5 TJ Sokol Postoupky B, Slavia Kroměříž D 6 – 2 ŠO TJ Zborovice A.

1. TJ Vlčnov A 3 0 0 16,5 9
2. TJ Sokol Postoupky B 3 0 0 16 9
3. SK Boršice B 2 0 1 15,5 6
4. TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 2 0 1 14 6
5. Slavia Kroměříž D 2 0 1 14 6
6. Spartak Uherský Brod 2 0 1 12 6
7. TJ Polešovice 1 1 1 12 4
8. KK-ŠK Osvětimany 1 0 2 10,5 3
9. ŠK Staré Město F 0 2 1 10,5 2
10. ŠO TJ Zborovice A 0 1 2 8 1
11. TJ Bojkovice A 0 0 3 8,5 0
12. SK Boršice C 0 0 3 6,5 0

Autor: Redakce

20.11.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Podchod  na Náměstí práce ve Zlíně.
34

Ošklivý podchod zkomplikuje i dopravu

UEFA liga  FC Zlín tiskovka trénink
31

Kodaň převyšuje soupeře v držení míče i v počtu střel, upozorňuje Páník

Nejsem zákeřný, hájí se po drsném zákroku vůdce Veselý. Vyfasoval trest

Tři zápasy nepodmíněně. To je trest udělený disciplinární komisí pro kapitána hokejistů Aukro Berani Zlín Ondřeje Veselého za drsný zákrok kolenem na vítkovického útočníka Rostislava Deje z úterního utkání 14. kola extraligy. Slovenský forvard včera odpoledne podstoupil vyšetření, které však podle prvních zpráv z ostravského klubu bude vážnějšího a dlouhodobějšího charakteru.

Za Fryštákem bourala dvě auta, posádky včetně dětí vyvázly bez zranění

Zpočátku poměrně vážně vyhlížející srážku dvou osobních aut řešili ve středu po desáté hodině dopoledne hasiči, policisté a zdravotníci nedaleko Fryštáku ve směru na Holešov.

Měli zpronevěřit evropské dotace, za to můžou dostat i tři roky vězení

Že nesrovnalosti a drobné podvody v souvislosti s evropskými dotacemi nejsou žádná legrace, poznala osmapadesátiletá bývalá radní Bojkovic a exředitelka Sociálních služeb města Bojkovice Š. V. Soud ji viní z poškození finančních zájmů Evropské unie, kdy jako zástupkyně sociálních služeb měla čerpat dotace - dodat fiktivní dodací listy za ubytování a vyúčtování pracovních cest.

Krotitelé duchů, Mimoni, Star Wars či série Lego Frozen, i to je svět kostiček

V Baťově institutu ve Zlíně je až do začátku ledna k vidění unikátní výstava stavebnic.Svět kostiček výstava, která nabízí průřez rozsáhlou soukromou sbírkou sortimentu společnosti LEGO za posledních téměř 40 let její produkce. Výstava je k vidění ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU do 2. ledna 2018.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení