„Tu ránu, jak mi spadl kámen ze srdce, museli slyšet až v Otrokovicích. Dnešní úspěch je pro mě větší, než když jsem jako hráč s Vítkovicemi vyhrál titul," přiznal trenér a předseda otrokovického klubu Daniel Folta.

Po vyrovnaných dvou třetinách rozhodla ta poslední, kdy i dotřetice v zápase šli do vedení Panteři. Když jej Kostka ještě navýšil, bylo rozhodnuto. „Už jednou jsme ztratili dvoubrankový náskok v poslední minutě, proto jsem začal věřit v dobrý konec až deset sekund před koncem," dušoval se Folta.

Zajímavý rozhovor s trenérem a předsedou Panterů Danielem Foltou čtěte v pondělním tištěném vydání Zlínského deníku. Prozradil v něm, zda bude pokračovat a jak moc pro něj byl uplynulý ročník devastující. „Padal jsme na hubu" přiznal exkluzivně pro Deník.

FBC LIBEREC – PANTHERS OTROKOVICE 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 17. Marek, 31. Marek (Valeš) – 5. Sovják (Vaněk), 27. Valčík (Kováč), 46. Vaněk (Ťopek), 53. Kostka. Rozhodčí: Furmánek, Šolc. Vyloučení: 4:0. Využití: 0:1. Diváci: 323. Konečný stav série: 3:4.

Panthers Otrokovice: Michajlovič – Večeřa, Mi. Nagy, Kostka, Bližňák, Sovják, Vaněk, Valčík, Bouška, Ťopek, Mar. Nagy, Graclík, Kováč, Spáčil, Němeček, Vyoral, Gougela, Petřík.