První zápas čtvrtfinálové série hrané na dvě vítězná utkání, je na programu v sobotu 10. února v Poličce, druhé střetnutí se bude hrát v sobotu 17. února od 10 hodin ve zlínské sportovní hale Datart, případný třetí rozhodující duel by se odehrál v sobotu 24. února v Poličce.

,,Polička je ve vyřazovacích soubojích náš tradiční soupeř. Proto očekávám vyrovnanou čtvrtfinálovou sérii,“ tuší zlínský obránce Jakub Zapletal.

Mírným favoritem jsou však Východočeši, kteří mají herní styl postavený na organizovaném fotbalu založeném na týmovém pojetí.

,,Jejich největšími oporami jsou brankář Ondřej Slaný a čeští reprezentanti Tomáš Poul a Jiří Mužík. V play off je pravděpodobně posílí prvoligový futsalista z Helasu Brno David Cupák,“ zjistil Zapletal.

Zlín chce ve čtvrtfinále samozřejmě uspět. Pokud se mu to podaří, zahraje si o český titul v závěrečném Final Four.

,,Abychom Poličku dvakrát porazili a postoupili do Final Four, tak ve čtvrtfinálových zápasech musíme být důrazní před vlastní brankou, v duelech je také nutné proměňovat šance,“ zná recept, jak Poličku překonat Jakub Zapletal.

Na čtvrtfinálovou sérii se všichni zlínští hráči těší. Tým, který se v rozhodující fázi sezony dostává do formy, v sobotu do prvního zápasu nastoupí v kompletní sestavě. Hrát budou všechny opory.