Ve šlágru uspěl lídr. Forma se stále drží mužstva Rangers, které v souboji dvou největších aspirantů na zisk letošního titulu porazilo Rivermen 6:3.

,,Úvod utkání ovšem patřil soupeři. V šestnácté minutě jsme totiž po gólech Bahuly a Pešata prohrávali 0:2. Od druhé třetiny se nám ale pozvolna dařilo v zápase přebírat iniciativu a ve čtyřicáté minutě už jsme vedli 6:2. Výhru nám zajistila zejména produktivní koncovka," radoval se z cenného skalpu autor dvou branek zlínského Rangers Marek Navrátil.

Ještě zajímavější byla partie, v níž Tigers pokořil Boston Zlín 6:5 až po samostatných nájezdech. Rozhodující nájezd proměnil Jan Kostka.

,,V duelu jsme prohrávali v šestadvacáté minutě 5:1. V této fázi střetnutí jsme konečně zpevnili obranu a z rychlých protiútoků jsme také začali otáčet výsledek. Hlavním strůjcem našeho vítězství byl ale gólman Karel Štefek," vyzdvihl oporu svého týmu obránce Tigers Michal Rychlík. ⋌(hot)

VÝSLEDKY 12. KOLA: Rivermen Malenovice – Rangers Zlín 3:6 (Bahula 2, Pešat – Zlámal 3, Navrátil 2, Machuta), Boston Zlín – Tigers Malenovice 5:6 po SN (Svozil 2, Šabacký, Fryšták, Ovčáček – Skalický 2, Juřena 2, Kostka 2).

1. Rangers 6 0 0 0 0 47:12 18
2. Tigers 5 1 0 0 2 36:20 17
3. Rivermen 5 0 0 0 1 53:31 15
4. Stator 4 0 0 0 4 34:34 12
5. Boston 3 0 0 1 2 34:23 10
6. HK Otrokovice 3 0 0 0 5 36:46 9
7. Zlínský Švec 1 0 0 0 5 14:26 3
8. Tečovice 0 0 0 0 8 14:76 0