VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zápisník Lubomíra Hotaře

Na spoustu zajímavých výsledků dosáhli reprezentanti ,,malých sportů" ze Zlínského kraje. Naplno se rozbíhá sezona krosových běhů i atletických mítinků na dráze. Ve Slezském silničním poháru se dařilo cyklistům FORCE KCK Cykloteamu Zlín.

17.5.2017
SDÍLEJ:

Běh na 2 míle ve Zlíně 2017.Foto: archiv klubu Sri Chinmoy Marathon Team Zlín

Cennou výhru z Boskovic si přivezli extraligoví inline hokejisté Devilsu Zlín. V Malenovické hokejbalové lize už znají všechny semifinalisty a hrálo se také prestižní derby mezi Otrokovicemi a Sokolem Prštné v krajské soutěži družstev nohejbalistů.

ATLETIKA

Přemysl Žaludek po Valachy dualonu skončil v Běhu na Lhoty stříbrný

Region – Obdivuhodný sportovní výkon má za sebou člen týmu Sdružení kola Malenovice Přemysl Žaludek. Ten minulou sobotu brzy odpoledne nejprve ve Valachy duatlonu obsadil deváté místo, když ve Velkých Karlovicích na trati složené ze 3 kilometrů běhu, 15 kilometrů cyklistiky a 1,5 kilometru běhu, dosáhl času 1:04:42.

,,Tento závod startoval ve 13 hodin. a hned po dojezdu do cíle jsem autem přejel do Valašského Meziříčí, kde mě od 15 hodin čekal Běh na Lhoty," prozradil Žaludek.

Zlínský krosař v malenovických barvách se pak ani v terénu na Valašskomeziříčsku neztratil a ve 22. ročníku Běhu na Lhoty vybojoval stříbrnou pozici.

,,Na závod jsem přijel dvě minuty před startem a nakonec jsem prohrál pouze se specialistou na běhy do vrchu Ondřejem Horákem," potěšil skvělý výsledek Přemysla Žaludka.

V kopcích v okolí Valašského Meziříčí nezůstala pozadu ani jeho manželka Jana Žaludková, jež Běh na Lhoty dokonce vyhrála a obhájila tam loňské prvenství.

,,V náročném 6 kilometrů dlouhém podniku s celkovým převýšením 390 metrů jsem na trati měla jednu hodně silnou soupeřku Marii Delingerovou, jež se také specializuje na horské běhy. Nicméně už v průběhu prvního kilometru jsem se od ní odpoutala a do cíle na zlaté příčce jsem před ní doběhla s náskokem čtyřiadevadesát sekund," pochvalovala si Jana Žaludková.

ATLETIKA

V květnovém Běhu na 2 míle Jiří Kubíček zaútočil na první příčku po půl kilometru. Hradilová rozhodla až na cílové pásce

Zlín – Domácí pětadvacetiletý Jiří Kubíček zvítězil v květnovém Běhu na 2 míle ve Zlíně, když na trati v Přílukách dosáhl v 3,2 kilometru dlouhém závodu, času 10:44. Druhé místo získal Jan Adámek z Valašského Meziříčí.

Ten měl v cíli manko devatenáct sekund. Bronzovou příčku obsadil časem 11:12 František Dosoudil z klubu Solario Team Hulín. Pátého podniku sezony se zúčastnilo 37 mužů a mezi nimi dosáhli na výborné časy ještě čtvrtý v pořadí Miroslav Dřímal (Maraton Team Pavla Nováka, 11:20) i pátý ve výsledkové listině zlínský Ondřej Dvorský (11:29).

Mezi 22 ženami brala prvenství Jana Hradilová z Kelče, jež vyhrála v čase 15:19. Stříbro byla Vendula Horková (15:20), třetí místo vybojovala Aneta Nádvorníková (obě Biathlon Halenovice, 15:32). Čtvrtá skončila Lenka Kühnová (Zlín, 15:46), pátá doběhla Jitka Pachulová z Ostravy (16:05).

,,O osudu závodu mužů se rozhodlo zhruba po 500 metrech, kdy se Kubíčkovi podařilo na čele odpoutat se od Adámka. Poté zlínský atlet na prvním místě už jenom zvyšoval svůj náskok. Výborný výkon podal i stříbrný Adámek, který v cíli zaostal jenom o několik desetin za svým osobním rekordem ve Zlínském Běhu na 2 míle. Třetí v pořadí sedmačtyřicetiletý matador František Dosoudil na osobní rekord dosáhl," informoval jeden z organizátorů zlínských Běhů na 2 míle Andrej Višněvský.

,,Mezi ženami to byl nejdramatičtější a nejvyrovnanější závod v historii dvoumílových běhů ve Zlíně. Až do cílové rovinky totiž bojovalo o prvenství trio Hradilová, Horková, Nádvorníková. Na pásce pak nakonec byla těsně první Jana Hradilová," prozradil Višněvský.

V závodu, kde rozhodoval poměr věku a výsledného času dominovali v kategorii mužů sedmačtyřicetiletý reprezentant Solario Teamu Hulín František Dosoudil (11:12) a mezi ženami 69letá členka AK Zlín Anežka Janečková (17:29).

V Přílukách poměřilo síly také 29 dětí. Mezi nimi na 800 metrů dlouhé trati kategorii kluků ovládl desetiletý Petr Solař (Solario Team Otrokovice, 3:15). V kategorii děvčat vybojovala zlatou příčku 9letá Beáta Petrášová (Biathlon Halenkovice, 3:25).

ATLETIKA

V Uherském Hradišti se z domácích atletů zviditelnili Jakub Kunt, Karolína Klišíková, Blanka Tomášková a Barbora Jelínková

Uherské Hradiště – Na sedm velmi dobrých výsledků dosáhli reprezentanti TJ AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště v domácím 24. ročníku Memoriálů a rámcových závodů.

,,Vzhledem k jiným závodům jsme letos byli nuceni pozměnit termín memoriálů. A protože k nám nepřijeli žádní špičkoví atleti, tak jsme se zaměřili hlavně na mládež," vysvětluje jeden z pořadatelů Květoslav Tichavský.

V uherskohradišťském městském atletickém areálu se však soutěžilo ve 21 disciplínách a v nich se představilo 120 atletů ze sedmi klubů.

,,Z borců z domácího TJ AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště dosáhli na nejlepší výkony žákyně Barbora Jelínková, jež vyhrála výkonem 477 cm dálku a v běhu na 150 metrů brala za čas 20.33 bronzovou příčku. Náš klub v memoriálech vybojoval v dorosteneckých kategoriích ještě další čtyři první místa. Zlaté pozice obsadili výškař Jakub Kunt, jenž zdolal laťku 190 cm. Kladivářka Karolína Klišíková hodila 56,67 m. Blanka Tomášková ovlála kouli vrhem 13,72 m i disk hodem 31,90 m a k tomu ještě získala stříbro za 54,08 m v hodu kladivem," prozradil Tichavský.

ATLETIKA

V sobotu se koná už 36. ročník Zlínské lesní hodinovky

V krajském městě se v sobotu uskuteční 36. ročník Zlínské lesní hodinovky. Start hodnotně dotovaného závodu určeného pro širokou sportovní veřejnost, který se koná na trati na Lesní čtvrti v prostorách Spáleného dubu, je v 10 hodin.

Prezentace podniku, jenž se započítává do celoroční soutěže vytrvalců Zlínska, začíná o hodinu dříve. Po skončení hlavního závodu jsou připravené dětské běhy na 200 metrů a 400 metrů.

Tradičního krosového podniku se mohou zúčastnit muži i ženy bez rozdílu věku. Pořadatelé vypsali kategorie pro všechny zájemce.

,,Běhat se bude na kilometrovém okruhu v krásném a příjemném lesním prostředí na trati pokryté stínem," vybízí všechny sportovní nadšence ředitel závodu Jiří Prokop.

Rekord Lesní hodinovky ve Zlíně drží už z roku 1996 reprezentant SKOB Zlín Martin Sadílek, který za hodinu čistého času uběhl 17 980 metrů.

Mezi ženami je rekordmankou ze sezony 2011 Jana Žaludková (Autor Tufo Zlín), jež uběhla 14 360 metrů. Loni zvítězili Andrej Višněvský (FTVS UK Praha, 16 400 metrů) a Veronika Brázdová (Sýkora Running, 13 250 metrů).

CYKLISTIKA

Jiřímu Slavíkovi s vyplatilo ve Slatina Bigbike šetřit síly. V novém závodu Slezského poháru vybojoval stříbrnou příčku

Zlín – Také ve třetím podniku silničního Slezského poháru byli cyklisté FORCE KCK Cykloteam Zlín úspěšní. Ve 108 kilometrů dlouhém závodu Slatina Bigbike poblíž Bílovce vybojoval v kategorii třicátníků stříbrnou pozici Jiří Slavík. Michal Hradil mezi nimi skončil čtrnáctý. Zvítězil Petr Swaczyna z formace CK Feso Petřvald, třetí místo obsadil Tomáš Dudziak (Dar Bud Team).

,,Nový závod ve Slezském poháru byl velmi náročný. Na trati rozložené do čtyř okruhů bylo několik těžkých kopců a nebezpečných sjezdů," prozradil Jiří Slavík. Ten však zvolil správnou taktiku.

,,Věděl jsem, že musím ušetřit co nejvíc sil do závěru. Proto jsem si hlídal co nejlepší pozici v hlavním poli. Na čele jsem se tentokrát objevoval jen sporadicky. Ve třetím kole se mi sice Swaczyna vzdálil, ovšem v závěrečném kopci jsem zaútočil na druhé místo a už jsem na něm zůstal až do cíle," radoval se z druhé příčky mezi třicátníky Slavík.

Na ještě cennější výsledek dosáhl v kategorii čtyřicátníků Tomáš Galuška, který navázal na formu z úvodních dvou závodů a podnik v Bílovci vyhrál. Druhý dojel Petr Mitrenga (Skvělá kola), třetí příčku bral Libor Stříbrný (Hupnakolo).

Dařilo se i zlínským padesátníkům. V této kategorii získal Ladislav Pelc druhé místo, Radomír Zvoníček si ze severu Moravy přivezl osmou pozici.

CYKLISTIKA

V sobotu se v okolí Brumova pojede 14. ročník Hradního okruhu horských kol

Brumov – V sobotu se v okolí Brumova pojede 14. ročník mezinárodního MTB cross country závodu Hradní okruh, který je i letos zařazený i do sedmidílného seriálu Valašskokarpatské cyklotour 2017.

Pořadatelé město Brumov-Bylnice a oddíl Kolo-běžky vypsali celkem devatenáct kategorii od nejmladšího žactva až po veterány. Bikeři si to rozdají na sedmi různých tratích. Prezentace pro dětské kategorie začíná od 8.45 hodin, pro ostatní pak v 11 hodin.

Společný start seniorských kategorií je ve 13 hodin na brumovském náměstí H. Synkové. Cíl je na broumovském hradě. Elitní kategorie mužů i žen mají svůj 52 kilometrů dlouhý závod s celkovým převýšením 1400 metrů. Ten je rozložený do dvou kol a pojede se mimo jiné i přes Štítnou nad Vláří a Popov. Ve všech kategoriích se očekává účast zhruba 400 vyznavačů horských kol.

V loňském roce se absolutním vítězem Hradního okruhu na Valašsku stal biker z Hranic na Moravě Karel Hartl (Kellys Bike Ranch Team). Ten na kopcovité trati dosáhl času 2:05:19. V ženách byla nejrychlejší Silvie Zvonková, které v cíli naměřili čas 2:36:54.

HOKEJBAL

Favorizované celky Statoru a Tigersu neměly s postupem do semifinále problémy

Malenovice – Jednoznačný a předpokládaný průběh měly obě čtvrtfinálové série play off v Malenovické hokejbalové lize. Po nich si postup mezi čtyři nejlepší celky soutěže vybojovaly mužstva Statoru a domácího Tigersu. Jistou účast v semifinále měl vítěz základní části zlínský Boston a také Rivermen.

V první čtvrtfinálové sérii Stator překonal Tečovice po výsledcích 7:3, 8:2 a 13:0.

,,V prvním souboji jsme podcenili nástup do zápasu a ve 13. minutě jsme po dvou chybách prohrávali 0:2. Ovšem ještě na konci úvodního dějství jsme během dvou minut obrátili skóre na 3:2. To zlomilo odpor Tečovic. V následném duelu jsme si začátek střetnutí už pohlídali. Nicméně zejména mladý Jan Brázdil byl pořád pro naši defenzívu nebezpečný. Ve třetí partii tečovický celek nastoupil bez některých mladých opor a bez svých tahounů se soupeř nedostával ke střelbě. Proto jsme utkání ovládli výrazným výsledkem," informoval forvard Statoru Marek Večeřa.

Ve druhé čtvrtfinálové sérii přešel Tigers přes Loozer po vítězných duelech 2:1, 9:1 a 11:4.

,,V prvním utkání podal Loozers velmi dobrý výkon. Hrál poctivě v obraně a dlouho nás nepouštěl do šancí. Ještě na začátku třetí třetiny jsme proto prohrávali 0:1. Naštěstí v dvaatřicáté minutě se mi v přesilovce podařilo vyrovnat a o pět minut později z následného tlaku, kdy jsme zkrátili střídání, strhl vítězství v náš prospěch Hruboš. Další dva duely už se hrály v naší režii. V obou jsme se prosazovali útočným pojetím. Ve druhém jsme si ve třinácté minutě vypracovali uklidňující tříbrankový náskok a ve třetím jsme dominovali zejména v závěrečné části střetnutí," užíval si čtvrtfinálový postup bek Tygrů Roman Mikoška.

Výsledky čtvrtfinále play off (na 3 výhry):

1. zápasy: Stator – Tečovice 7:3 (Skyba 2, Marek Navrátil 2, Marek Večeřa, Šimíček, Koutský – Vavruša, Donoval, Medřický), Tigers Malenovice – Loozers 2:1 (Roman Mikoška, Hruboš – Norek).

2. zápasy: Stator – Tečovice 8:2 (Kadlčák 2, Koutský, Veselý, Marek Navrátil, Havlík, Sabáček, Skyba – Jan Brázdil ml. 2), Tigers Malenovice – Loozers 9:1 (Huťka 2, Hruboš 2, Juřena 2, Košatka 2, Nohal – Dekár).

3. zápasy: Stator – Tečovice 13:0 (Šimíček 3, Havlík 2, Kadlčík 2, Marek Navrátil 2, Marek Večeřa, Skácelík, Koutský, Skyba), Tigers Malenovice – Loozers 11:4 (Hruboš 2, Huťka 2, Košatka 2, Vala 2, Juřena, Závada, David Mikoška - Gajdošík 2, Reichel, Norek).

Semifinálové dvojice: Boston Zlín – Tigers Malenovice, Rivermen Malenovice – Stator.

INLINE HOKEJ

Důležitou výhru v Boskovicích zajistil Zlínu po pětačtyřiceti sekundách prodloužení David Hrazdira

Zlín – Výhru v prodloužení a porážku s Olomoucí si v sobotu připsali extraligoví inline hokejisté Devilsu Zlín a v tabulce jim po 8. kole patří šesté místo. Základní část soutěže zlínské mužstvo zakončí o víkendu v domácím prostředí.

V PSG Aréně v sobotu od 10 hodin hostí Nový Jičín a od 14 hodin se střetne s Přerovem. V neděli se od 10 hodin na ploše ve Zlíně v krajském derby představí Uherský Brod. Ve hře jsou důležité body pro zisk co nejlepší pozice před play off.

Devils Zlín nejprve vyhrál v Boskovicích 7:6 v prodloužení. Utkání bylo od začátku do konce vyrovnané. Hosté s juniorem Michalem Kořénkem v bráně a dalšími dvěma novými tvářemi v sestavě bekem Buchtou a forvardem Werbikem, hráli poctivě v defenzívě a v závěru třetí čtvrtiny vedli 6:4.

Čtyři minuty před koncem základní hrací doby však Šebek srovnal stav na 6:6. Po pětačtyřiceti sekundách prodloužení ale David Hrazdira ranou do horního růžku rozhodl o vítězství Zlína.

,,Na ploše devátého celku tabulky jsme chtěli získat tři body. K tomu nám ovšem zabránil skvělý domácí gólman Petr Hrachovina, který vychytal spoustu našich šancí," konstatoval hlavní klubový zlínský manažer a kouč Ivan Tomaštík.

Záhy inline hokejoví Ďáblové z krajského města podlehli Olomouci 5:10. Také s aktuálně druhým družstvem soutěže to byl dlouho zajímavý souboj. Zlín v něm dokázal třikrát vyrovnat jednobrankový náskok Hanáků. Na startu čtvrté části však šla Olomouc do vedení až na 8:3, čímž definitivně zlomila odpor hostů.

,,Proti Olomouci jsme chtěli překvapit a jednoho z tradičních favoritů extraligy jsme chtěli také obrat o body. Od poloviny zápasu jsme ovšem zbytečně otevřeli obranu a chytře hrající Hanáci dávali po rychlých kontrech potřebné góly. Domácí byli také fyzicky zdatnějším týmem," uznal Ivan Tomaštík.

Výsledky 7. a 8. kola:

BOSKOVICE – DEVILS ZLÍN 6:7 (2:2, 2:2, 1:2, 1:0 – 0:1) v prodl.

Branky Devilsu Zlín: Werbik 3, Karafiát, Kobylík, Vyoral, David Hrazdira.

OLOMOUC – DEVILS ZLÍN 10:5 (1:1, 2:2, 4:0, 3:2)

Branky Devilsu Zlín: Janeba, David Hrazdira, Buchta, Hlaváč, Werbik.
Sestava: Kořének, Huf – Kobylík, Janeba, Vyoral, Hlaváč, David Hrazdira, Buchta, Karafiát, Werbik.

INLINE HOKEJ

Mladí Ďáblové si na startu sezony poradili jenom s Černošicemi

Zlín – Pouze jednu výhru vybojovalo na startu sezony v juniorské inline hokejové extralize družstvo Devilsu Zlín a v tabulce mu proto patří až pátá příčka. V dalším duelu se zlínský kolektiv představí na ploše soupeře. V neděli ve 14 hodin zabojuje o důležité body v Přerově.

,,V letošním ročníku elitní české soutěže máme ze všech týmů daleko nejmladší družstvo. Ostatní kolektivy mají v sestavách o dva až tři roky starší hráče," upozorňuje zlínský kouč Roman Kořének. Jeho celek proto letos hlavně sbírá extraligové zkušenosti.

V 1. kole Zlín prohrál s Čerty z Kladna 1:8. ,,Do výsledku se promítla větší herní kvalita Středočechů," uznal Kořének.

Ve 2. kole mladí Ďáblové porazili Černošice 6:3.

,,Úspěch nám zajistila velká bojovnost celého kolektivu. Navíc jsme byli trpěliví při rozehrávce a nedělali jsme chyby v defenzívě," chválil svoje svěřence trenér Zlína.

Ve 3. kole družstvo z krajského města podlehlo Uherskému Brodu 2:9. ,,S přibývajícími minutami už nám v regionálním derby docházely síly," přiznal po třetí náročné partii Roman Kořének.

Výsledky:

1. kolo: Devils Zlín – Kladno 1:8 (Jan Marek), 2. kolo: Devils Zlín – Černošice 6:3 (Jan Marek 2, Pröschl 2, Klauda, Jiří Suhrada), Devils Zlín – Uherský Brod 2:9 (Lašák, Jiří Suhrada).

Sestava: Michal Kořének – Babulík, Klauda, Lašák, Jan Marek, Pavlas, Pröschl, Jiří Suhrada, Vranec.

NOHEJBAL

Nohejbalové derby na Zlínsku rozhodly dvojky Prštného

Region – Po špatném začátku sezony se v krajské nohejbalové soutěži družstev dostává do pohody kolektiv Sokola Prštné. Zlínský tým ve 4. kole vyhrál v Otrokovicích.

Otrokovice na domácích kurtech s Prštným prohrály 4:6. ,,Se silným a nohejbalově vyspělým soupeřem jsme byli blízko k zisku remízy," tvrdí domácí smečař Ladislav Bršlica. Jeho družstvo se v utkání s mírným favoritem dlouho drželo. Domácí sice prohrávali 0:2 a 2:3. Poté v singlu Úruba zdolal Honysze a vyrovnal na 3:3.

,,Záhy však nastal zlom v zápase. V duelu trojic jsme díky nevydařeným koncovkám obou setů s Radkem Macků a Řízkem podlehli Honyszovi, Pastyříkovi a Skřivánkovi a Prštné šlo do vedení na 4:3. Mírný náskok už si potom hosté udrželi až do konce střetnutí," prozradil Ladislav Bršlica, který také uznal, že vítězové byli fyzicky zdatnějším kolektivem.
,,Vyšly nám zápasy dvojek, které jsme všechny vyhráli. Také jsme měli lepší přípravu útoku. Do výsledku se rovněž promítla skutečnost, že jsme měli vyrovnanější tým," vypočetl příčiny úspěchu na půdě okresního rivala univerzál Prštného Jan Kábela.

JISKRA OTROKOVICE – SOKOL PRŠTNÉ 4:6 (10:13)

Body Otrokovic: Úruba – Hnaníček – Ondra 2, Ladislav Bršlica – Macků – Švach, Úruba.
Prštého: Honysz – Pastyřík 2, Kábela – Skřivánek 2, Fürst – Šustek, Honysz – Pastyřík – Skřivánek.

TENIS

K favoritům Grand Slamu Valašska patří Petr Vrba, Petr Handlíř, Pavel Remiáš a Dušan Machala

Brumov – V sobotu budou v Brumově tenisoví amatéři nad 50 let bojovat o trofej v turnaji Grand Slam Valašska. Podniku hraném na čtyřech antukových kurtech v areálu Topas Clubu se mají právo zúčastnit aktuálně nejlepší tenisté v průběžném pořadí české amatérské série. Na programu je pouze dvouhra, která se bude hrát vyřazovacím systémem na dva vítězné sety. Očekává se účast 28 elitních tenistů. Začíná se v 9 hodin. Rozhodujíc semifinálové zápasy a finálový duel budou k vidění mezi 15. a 18. hodinou. K favoritům patří Petr Vrba z Lipníku nad Bečvou, Brňan Petr Handlíř, Pavel Remiáš z Ostravy a zlínský Dušan Machala. Machala také obhajuje prvenství z Grand Slamu Valašska 2016, když v loňském roce ve finále porazil Petra Handlíře 7:5.

Lubomír Hotař

Autor: Redakce

17.5.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ve čtvrtek 2. února 2017 slavnostně otevřeli nový pokoj pro nedonošené děti a jejich rodiče, a to v 7. patře tamního novorozeneckého oddělení.

Kam o víkendu? Sobotní NEO CUP pomůže už potřetí nedonošeným dětem

Byt jako investice? Splátky vás vyjdou dráž

Studenti si připomenou 17. listopad

Jako každý rok, i letos si studenti a zaměstnanci Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) připomenou Mezinárodní den studentstva. Na organizaci důstojného připomenutí státního svátku Dne boje za svobodu a demokracii se univerzita letos podílí společně se statutárním městem Zlínem.  

Žena upadla z kola. Policista za ní přišel s pokutou do nemocnice

Žena ve věku sedmdesát dva let jela brzo ráno obcí na kole do kostela. Při odbočování vpravo se lekla protijedoucího auta, seskočila z kola, špatně došlápla a zlomila si kotník. Nepříjemná situace.

RegioJet stahuje své vlaky ze Slovácka kvůli dotovaným soupravám

HLASUJTE V ANKETĚ / FOTOGALERIE / Přestože se jedná pouze o dvě vlakové soupravy a tedy čtyři zastávky denně na nádraží ve Starém Městě, mnoho cestujících označuje ústup významného soukromého dopravce RegioJet z jihovýchodní Moravy za citelnou ztrátu.

Křížová rozjela projekt. Cíl? Medaile z olympiády v Koreji

Jde si za svým stůj co stůj. Finančně ji podpořit můžete i vy. Česká sjezdařka a rodačka ze Zlína Klára Křížová se na internetovém serveru hithit.com, který zaštiťuje financování různorodých aktivit lidí, také zapojila. Přispět můžete k účasti na olympijských hrách v korejském Pchjongčchangu v únoru 2018. Během dvou dnů dárci poslali 8 % z cílové dvousettisícové částky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT