VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zápisník Lubomíra Hotaře

Hodně aktivní je v posledním období kroměřížský běžec Tomáš Navrátil, který po zisku druhého místa v městském silničním závodu v Kunovicích vyhrál Běh olympijského dne ve Zlíně. Formu má také jeho klubový kolega Tomáš Blaha.

28.6.2017
SDÍLEJ:

Běh olympijského dne ve Zlíně červen 2017Foto: Zbyněk Raška

Zajímavý nohejbalový turnaj jednotlivců, jehož čestným hostem byl úřadující mistr světa v singlu Ondřej Vít, pořádali v Kroměříži. V součastném horkém období neodpočívají ani stolně tenisoví matadoři. Šest hráčů z našeho kraje bojuje tento týden na evropském šampionátu Masters ve švédském Helsinborgu.

ATLETIKA

Tomáš Navrátil vybojoval při premiérové účasti v Kunovicích stříbrnou příčku

Kunovice – Tomáš Steiner z AK Drnovice vybojoval zlatou příčku v 7. ročníku městského běhu O pohár města Kunovic. Atlet z Vyškovska dosáhl v 6,8 kilometru dlouhém závodu, času 21:59. Druhé místo obsadil Tomáš Navrátil z AK Asics Kroměříž, jenž se na Slovácku prezentoval časem 22:18, bronzový doběhl v čase 23:12 Jakub Janíček z Uherského Hradiště. Z reprezentantů ze zlínského regionu skončil ještě Matěj Beníček (Kesbuk Team Otrokovice, 23:43) devátý a uherskohradišťský Jiří Daněk desátý (23:46).
,,Byla to moje premiérová účast v Kunovicích," prozradil Tomáš Navrátil, kterému se líbila atmosféra okolo závodu.
Atlet z Hané se těsně před startem ještě stačil seznámit s asfaltovou tratí na okraji města. ,,Délka pod 10 kilometrů mi vyhovovala. Dlouhá rovina proti větru byla však nepříjemná," přiznal Navrátil, jenž tušil, že na Slovácku skončí na druhém místě.
,,Po zkušenostech z nedávného Běhu okolo komína v Napajedlech jsem věděl, že Steiner má v součastném období formu. Nicméně od začátku jsem udával tempo a víc jak polovinu závodu jsme se soupeřem z Drnovic střídali ve vedení. Ovšem kilometr a půl před cílem už jsem tempu běžce z Vyškovska nestačil," upozornil na rozhodující moment v Kunovicích Tomáš Navrátil.
Závod žen jasně ovládla Lubomíra Maníková ze Spartaku Dubnica, jež 3,4 kilometrový podnik zvládla v čase 12:02. Druhá v pořadí Kateřina Doubková (AK Perná) byla v cíli o šestasedmdesát sekund pomalejší. Třetí příčku získala Slovenka Blažena Kocúriková (ŠK Jablonica, 13:30). Domácí kunovická Jana Mejtská brala za čas 16:07 osmnácté místo.

ATLETIKA

Tomáš Blaha nenašel přemožitele v Běhu o štěně, ani v Náměšťském čtvrtmaratonu

Kroměříž – Další dva závodní skalpy si může ve Velké ceně vytrvalců Olomouckého kraje zaknihovat Tomáš Blaha. Nositel barev AK Asics Kroměříž nejprve ovládl 24. ročník sedmikilometrového Běhu o štěně. Ten se konal v okolí přírodního koupaliště Poděbrady v Olomouci a Blaha v něm dosáhl času 23:46. Stříbrný Petr Kučera z otrokovického Kesbuk Teamu za ním v cíli zaostal o jednatřicet sekund. Třetí skončil Pavel Dvořák (Biatlon Prostějov, 24:26). Josef Sedláček (AK Asics Kroměříž) vybojoval za čas 24:32 čtvrté místo.
,,Do pátého kilometru jsem si kontroloval pobyt ve vedoucí pětičlenné skupině. Pak jsem zrychlil a všem soupeřům jsem se vzdálil. Nakonec z toho bylo suverénní vítězství," radoval se Tomáš Blaha.
Kroměřížský vytrvalec dominoval i ve 2. ročníku Náměšťského čtvrtmaratonu, kde v 10,5 kilometru dlouhém závodu dosáhl času 38:56. Druhou pozici obsadil Zdeněk Krejčí (40:25), bronzový byl Stanislav Krajča (oba Liga 100 Olomouc, 41:15).
,,Závod byl rozložený do dvou okruhů a konal se na trati v kopcích a lesích a podél říčky Šumice v okolí Náměště na Hané a Olbramic," prozradil Blaha.
Ten si však i další svoje vystoupení na Hané užíval. ,,Dařilo se mi držet svižné tempo. Zejména při sebězích jsem na čele zvyšoval náskok," potěšil Tomáše Blahu zisk zlaté příčky v Náměšti na Hané.

ATLETIKA

Ve zlínském olympijském běhu Navrátil vystupňoval tempo 60 metrů před cílem.

Zlín –71 398 běžců se představilo v letošním T-Mobile Olympijském běhu. Ve 31. ročníku toho ve Zlíně zvítězil časem 16:07 Tomáš Navrátil z AK Asics Kroměříž. Stříbrný v absolutním pořadí na polytanové dráze Stadionu mládeže skončil se sekundovou ztrátou Jan Kalenda (AK Zlín), třetí pozici získal za čas 16:44 další reprezentant kroměřížského Asicsu Tomáš Blaha. V konkurenci 92 vytrvalců se do popředí výsledkové listiny probojovali ještě čtvrtý v pořadí Filip Vabroušek, jenž obsadil čtvrtou příčku (17:05). Filip Václavík (Titan Trilife Zlín, 17:21) bral páté místo.
,,V posledních dnech jsem se věnoval hlavně tréninku. Proto jsem nedokázal odhadnout, jak se mi ve velkém horku na atletickém oválu ve Zlíně bude dařit," přiznal Tomáš Navrátil.
Ten se však téměř po celý průběh závodu držel na druhé pozici. ,,Po úvodních 400 metrech na čele udával tempo a tvořil závod Jan Kalenda. 800 metrů před cílem jsme ovšem oba začali nastupovat, aby se mi rozhodující nástup povedl 250 metrů před cílovou páskou. V závěrečných 60 metrech jsem tempo ještě vystupňoval," radoval se z prvenství v letošním zlínském olympijském běhu Navrátil.
Žen se v krajském městě sešlo dvaadvacet. Mezi nimi kralovala Lucie Javorová (Valachbajk Team, 21:34), před kroměřížskou Veronikou Brázdovou (Sýkora Running), jež byla o sedmnáct sekund pomalejší. Bronzová byla Veronika Jínková z klubu Mattoni Freerun Zlín (22:41). Čtvrtá doběhla domácí Lenka Toralová (22:43), pátou příčku si do Vizovic odvezla Mária Sýkorová (22:44).
,,Tradiční červnový Běh Olympijského dne patří k mým oblíbeným závodům. Těší mě totiž, že v něm každý svojí účastí může přispět na konto olympijské nadace," přiznala Lucie Javorová, jež startovala až ve druhém rozběhu.
,,V něm se mi dařilo držet rovnoměrné tempo. A přestože jsem musela v průběhu závodu několik soupeřek obíhat, v cíli jsem první pozici uhájila," potěšil další dobrý výsledek v kariéře Javorovou.

ATLETIKA

Kozařský horský půlmaraton v Dolní Lhotě ovládl Jiří Kubíček

Dolní Lhota – Jiří Kubíček z klubu Mattoni Freerun Zlín zvítězil v Kozařském půlmaratonu, když na 21,1kilometrové trati s celkovým převýšením 584 metrů, mezi Dolní Lhotou, kolem vrcholu Kameničná, Haluzicemi pod Popradnou a zpět, dosáhl času 1:49:23. Druhou pozici obsadil časem 1:49:46 Patrik Sova ze stejného týmu, třetí místo vybojoval Miloš Mikunda z Rožnova pod Radhoštěm (1:51:45). Domácí Juraj Riečičiár (Dolnolhotský triatlon) skončil čtvrtý (1:54:13) a Roman Bublák z Luhačovic doběhl pátý (1:54:40).
,,Na těžké rozbahněné trati se vedoucí skupina v průběhu třetího kilometru rozpadla a na čele jsem se osamostatnil společně s Kubíčkem a Bublákem. Na sedmém kilometru nás dostihl ještě Mikunda a až do obrátky tak byla vpředu čtyřčlenná skupinka. Na občerstvovací stanici se vedení ujal Bublák. Tomu sekundoval Kubíček. Naopak já a na dvanáctém kilometru Sova už jsme s nimi ztratili kontakt. Proto si to v závěrečném stoupání a následném seběhu rozdali o první příčku reprezentanti zlínského klubu Mattoni Freerun, aby se v cíli z těsného prvenství radoval Jiří Kubíček," popsal klíčové momenty nového závodu na Luhačovicku jeden z jeho organizátorů a čtvrtý v pořadí výsledkové listiny Juraj Riečičiár.

ATLETIKA

Po polovině zlínských dvoumílových běhů nasbírali nejvíc bodů František Dosoudil a Eva Solařová

Zlín – V polovině je letošní seriál Běh na 2 míle ve Zlíně. Po šesti z dvanácti závodů roku 2017 nasbírali nejvíc bodů reprezentanti Solario Team. V mužích František Dosoudil z Hulína a mezi ženami otrokovická Eva Solařová. Doposud se oblíbeného běhu na předměstí krajského města zúčastnilo 107 mužů a 60 žen.
Již tuto sobotu se koná sedmý závod. Start je na tradičním místě v oblasti průmyslové zóny v Přílukách u budovy Madal Bal. 3,2 kilometrový podnik je rozložený do dvou rovinatých okruhů s asfaltovým podkladem. Na červencový podnik ve Zlíně i zbývající letošní dvoumílové běhy v krajském městě jsou samozřejmě zváni muži i ženy všech věkových kategorii. Oblíbené jsou také dětské závody. Ty probíhají na kratší trati, jenž měří 800 metrů.
Absolutní pořadí Běhu na 2 míle ve Zlíně 2017 (po 6 závodech):
Muži: František Dosoudil 883 bodů, 2. Jan Bezslezina 824, 3. Leoš Ernest 817, 4. Filip Zeman 751, 5. Miroslav Švihel 739.
Ženy: 1. Eva Solařová 482, 2. Libuše Dosoudilová 457, 3. Hana Vidomusová 426, 4. Iveta Píšková 382, 5. Anežka Janečková 358.
Termíny zbývajících Běhů na 2 míle 2017: 1. července, 5. srpna, 2. září, 7. října, 4. listopadu, 2. prosince.

MALÁ KOPANÁ

V Bylnici po turnaji v malé kopané nezapomněli ani na zábavu

Bylnice – V Bylnici se v sobotu uskuteční 2. ročník turnaje v malé kopané Valachy Cup 2017. V něm se představí 8 až 12 mužstev. Každé z nich může mít na soupisce 10 hráčů. Hrát se nejprve bude skupinovým systémem. Nejlepší celky postoupí do vyřazovacích zápasů. Program v areálu fotbalového hřiště v Bylnici zahájí v 9 hodin prezentace týmů. V 9.30 hodin bude slavnostní zahájení. Turnajové duely budou k vidění mezi 10. a 15. hodinou. Kromě nejlepšího kolektivu pořadatelé ještě vyhlásí nejlepšího hráče.
Sportovní den na Valašsku je určený také pro děti. Pro ně je připravený skákací hrad, ukázky techniky hasičů a policistů.
Zajímavý v Bylnici bude i večerní program. V něm od 19.30 do 24 hodin postupně zahrají skupiny Great Way, Šamat a Criminal Colection. Přesně o půlnoci ještě vypukne diskotéka.

NOHEJBAL

Nohejbalové přebory na Kroměřížsku ovládl Petr Zemánek. Lukáš Němec skončil čtvrtý

Kroměříž – Petr Zemánek z druholigových Ivanovic na Hané zvítězil v 1. ročníku otevřeného Mistrovství okresu Kroměříž v nohejbale jednotlivců Franta Cup 2017. Zemánek získal titul po třísetové finálové výhře nad Richardem Mückem (NBC Vítkov). Bronzovou příčku vybojoval Tomáš Roba z Prostějova. Čtvrtý skončil Lukáš Němec (NK Bajda Kroměříž). Turnaje se zúčastnilo 20 hráčů. Jeho hostem byl úřadující mistr světa v singlu Ondřej Vít.
,,Nejprve se hrálo skupinovým systémem. Nejlepších 16 nohejbalistů postoupilo do vyřazovacích soubojů," prozradil hlavní organizátor František Švec.
,,Stálo při mě obrovské štěstí. Vždyť ze sedmi zápasů jsem pouze ve třech zvítězil. Důležité duely jsem však vyhrál. Jenom škoda, že v utkání o třetí místo už mi došly síly," mírně zalitoval při vyhlašování výsledků nejúspěšnější regionální nohejbalista v turnaji Lukáš Němec.
Ten ale ocenil výkony všech medailistů. ,,Bývalý reprezentant druholigového Přerova Zemánek nedal nikomu nic zadarmo. Byl dobrý v poli i v útoku. Ani levonohý Richard Mück ve výměnách příliš nechyboval. Houževnatý byl také bronzový Roba. Rovněž on na našich kurtech dokázal prodat letité nohejbalové zkušenosti," chválil nejlepší hráče Němec.
V Kroměříži se hrálo i o titul mezi ženami. Ten po souboji domácích hráček získala Lucie Holubová, jež ve finále porazila Danu Surou.

STOLNÍ TENIS

Jaroslav Kučera chce přivézt z Helsinborgu medaili ze čtyřhry. Na cenné kovy myslí také Petr Polák, Rudolf Pavlíček a Karel Sekanina

Region – Tradiční vrchol sezony má každý rok v tomto období před sebou Jaroslav Kučera. Slavičínský matador se totiž od pondělí v Helsinborgu zúčastní 12. stolně tenisového mistrovství Evropy Masters. Zároveň to bude již jeho dvanáctý start na evropském šampionátu.
,,Šampionát se odehraje ve dvou propojených halách na 80 stolech. K dispozici bude také 25 stolů na trénink. V osmi mužských a osmi ženských kategoriích se v něm představí celkem 2088 hráčů z osmatřiceti zemí. Českou republiku reprezentuje 92 stolních tenistů a dvacet členů doprovodu. Ve výpravě je ještě pět zástupců ze Zlínského kraje. Petr Polák ze Zlína mezi šedesátníky, Rudolf Pavlíček z Lukova hájící barvy Sokola Kostelec v kategorii nad 65 let a Karel Sekanina z Holešova v sedmdesátnících nejsou v singlu i ve čtyřhře bez šance na zisk medaile. V jejich silách je ale určitě postup minimálně mezi osm nejlepších jednotlivců i deblistů. Solidní výkonnost má také Otmar Mergenthal z Kroměříže. Ten však bude rád v kategorii padesátníků za každé uhrané kolo. Pro Antonína Vlka z Ostrožské Nové Vsi bude úspěchem postup do hlavní soutěže," podělil se s poznatky okolo mamutího podniku ve Švédsku Jaroslav Kučera.
Ten se na sever Evropy přesunul v sobotu brzy ráno osobním automobilem s kamarády z České Skalice. ,,Večer jsme se ubytovali a prošli jsme prezentací. V neděli jsme v novém prostředí ještě stihli trénink," prozradil dále Kučera.
Stolně tenisový srdcař z Valašska si i letos znovu klade vysoké cíle. Kučera v mužské kategorii 70 – 74 let v konkurenci 223 soupeřů ze sedmadvaceti zemí, myslí ve dvouhře na čtvrtfinále. ,, S evropskými šampionáty už mám obrovské zkušenosti. Aktuálně se mě drží i forma. Dokladem toho je skutečnost, že jsem v posledním turnaji české Velké ceny v Hostinném vybojoval postup do finále. A tak pokud budu účinně využívat dobrý topspin, materiál na mojí raketě, budu měnit rytmus hry a bude mi přát zejména ve vyřazovací části los, mohu skončit hodně vysoko.," věří si reprezentant SK Slavičín, v jehož společnosti patří k největším favoritům Ramberk z Dánska a Němec Lieck.
,,Na medaile však zaútočí i spousta dalších hráčů. Kvalitu mají Neubaurer ze Švýcarska, Slovinec Vecko, Slováci Valárik, Horváth, Jančo, Mišinský. Silní jsou i další Češi Matějíček, Hrnčiřík, Sekanina, Votípka a Senohrábek. Překvapit však může i někdo jiný," typuje stolní tenista ze Slavičína.
Jaroslav Kučera se v Helsinborgu představí i ve čtyřhře. Jeho partnerem bude Karel Hrnčiřík z Mariánských Lázní ,,Karel je dobrý hráč. Má výborný oboustranný útok, ovšem problémy mu dělá podřídit se taktice. Už jsme spolu debla na jednom evropském šampionátu hráli. Před čtyřmi lety jsme v Brémách vypadli ve čtvrtfinále. Letos ve Švédsku bychom však chtěli zabojovat o medaili," potěšil by zisk jakéhokoliv cenného kovu Jaroslava Kučeru.

STOLNÍ TENIS

Polák po vítězství v turnaji v Hostinném věří v Helsinborgu v zisk medailí v singlu i ve čtyřhře

Zlín – Pátý turnaj a páté vítězství. To je vizitka stolního tenisty Petra Poláka v letošní Velké ceně České republiky veteránů.
Matador ze Zlína v kategorii šedesátníků triumfoval i v posledním podniku v Hostinném. ,,Ovšem ani tentokrát to nebylo vůbec jednoduché," přiznal reprezentant klubu zlínského Orla.
Polák sice vyhrál základní skupinu bez ztráty setu, ale ve vyřazovacích duelech ho čekala těžká práce. Ve čtvrtfinále porazil Studeckého z Vrchlabí 3:0, v semifinále udolal Hrčku (Sokol Bor) 3:2 a ve finále zdolal rovněž v pěti sadách Zadubance z Bratislavy
,,K výhře nad nebezpečným Studeckým, který má nepříjemnou trávu, mi pomohly společné tréninky s holešovským Karlem Sekaninou. V semifinále s Hrčkou jsem prohrával už 0:2 na sety. Nicméně i za tohoto nepříznivého stavu jsem věřil, že utkání zvládnu. To se mi také podařilo, protože jsem od třetí sady zlepšil pohyb za stolem a zvýšil jsem tlak na soupeřovy topspiny u stolu z obou stran," pochvaloval si Polák, který i ve finále se Zadubancem dotahoval ztrátu 1:2 na sety. ,,Souboj o první příčku jsem nakonec zásluhou účinnějšího útoku zvládnul," radoval se Petr Polák.
Ten tento týden už hájí barvy České republiky na evropském šampionátu Masters v Helsinborgu. ,,V součastném období cítím, že mám formu. Proto v singlu i deblu zabojuji o medaili. Snad to alespoň v jedné soutěži vyjde," věří si zkušený matador ze Zlína, jenž ve Švédsku nastoupí ve čtyřhře s Tiborem Lánim z Martina. ,,Tibor stále hraje druhou ligu za Martin. Jedná se o praváka. Na bekhendu má sendvič. Proto bychom se mohli v Helsinborgu vzájemně doplňovat," odjížděl s dobrou náladou na sever Evropy Polák.

STOLNÍ TENIS

Kučera v Hostinném padl až ve finále po pětisetové bitvě s Matějíčkem

Slavičín – Jaroslav Kučera vybojoval finálovou účast v pátém turnaji Velké ceny České republiky Masters stolních tenistů. Člen SK Slavičím v posledním podniku před startem na evropském šampionátu ve Švédsku v Hostinném v kategorii sedmdesátníků v konkurenci 41 hráčů, nejprve v základní skupině porazil vždy ve třech setech pražana Hlaváčka, Hajzlara z Jaroměře a Valíčka (Strakonice).
Matadorovi z Valašska se dařilo také ve vyřazovacích zápasech, když postupně zdolal v osmifinále Votípku (Praha Michle) 3:0 (15, 11, 4), ve čtvrtfinále Hummela (Klatovy) 3:1 (-7, 6, 5, 8) a v semifinále Hrnčiříka z Mariánských Lázní 3:0 (7, 8, 6). Zastavil ho až ve finále Matějíček (Jeseník) po porážce 2:3 (-7, 7, -10, 9, - 7).
,,Nejpovedenější turnajový zápas jsem odehrál v semifinále z Hrnčiříkem, kdy se mi dařilo soupeře odtlačit od stolu a a ve výměnách bodovat oboustranným útokem. V duelu o první příčku s Matějíčkem rozhodl třetí set, v němž jsem nedotáhl do zdárného konce vedení 9:6," mírně zalitoval, ovšem se ziskem druhého místa spokojený Jaroslav Kučera. Lubomír Hotař

Autor: Redakce

28.6.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 14 000 Kč

Pomocní kuchaři Pomocný kuchař. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč, mzda max. 14500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Hvězda, z. ú. - dům služeb seniorům, Zarámí, č.p. 4077, 760 01 Zlín 1. Informace: David Zdráhal, +420 724 579 385.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební a provozní elektrikáři 26 000 Kč

Stavební a provozní elektrikáři Provozní elektrikář průmyslových instalací. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Čtyřsměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: NÁPLŇ PRÁCE: provádí, po stránce elektro, provozní údržbu strojů a zařízení, spolupracuje se strojní údržbou, případně dalšími kooperujícími útvary a zákazníky, zodpovídá za technický stav strojů a zařízení, provádí preventivní elektro a SW údržbu (zálohování řídících systémů), analyzuje složitější závady na strojním zařízení, komunikuje s domácími i zahraničními dodavateli, POŽADUJEME: SŠ se zaměřením elektro, vyhlášku 50/78 Sb., § 6, znalost operačních systémů Windows, znalost řídících systémů Simatic, Beckhoff - výhodou, - znalost frekventních měničů - výhodou, - pečlivost, důslednost, vytrvalost, zodpovědnost za výsledek, ochota pracovat ve směnném režimu, znalost anglického jazyka - výhodou, NABÍZÍME: 13. a 14. mzdu, dotovanou stravu až do výše 70% z celkové ceny teplého jídla, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1000 Kč měsíčně, zvýhodněný prodej pneumatik se slevou až 60%, poukázky Flexi Pass ve výši 1 000 Kč, 25 dní dovolené, ožnost vzdělávat se v oboru, TERMÍN NÁSTUPU: , - Dle dohody, PRACOVNÍ REŽIM: , - 4 směnný harmonogram. Pracoviště: Continental barum s.r.o. - sídlo, Objízdná, č.p. 1628, 765 02 Otrokovice 2. Informace: Jitka Rohlederová, +420 606 441 852.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Dispečer 20 000 Kč

Dopravní dispečeři Dispečer/ka mezinárodní kamionové dopravy. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: vytěžování nákladních vozidel v rámci EU, komunikace s řidiči a zákazníky, administrativní práce , Požadavky: aktivní znalost AJ, znalost práce na PC, Výhody: zázemí stabilní společnosti, možnost osobního i finančního růstu.. Pracoviště: Prowers s. r. o. - razov, Razov, č.p. 1253, 763 12 Vizovice. Informace: Jan Křenek, +420 602 421 070.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 15 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel Řidiči C+E / nákladních automobilů, tahačů a spec. vozidel. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: . Pracoviště: Quicktrans s.r.o. - slušovice, Školní, č.p. 200, 763 15 Slušovice. Informace: Toufar Marek, +420 602 587 957.


Osmadvacetiletý útočník Lukáš Železník se stal novým kapitán zlínských fotbalistů.

Železník hraje s Poznarem poslepu. I na tréninku jsme si hezky narazili, říká

Fotbalista Juventusu Roman Macek (vlevo) se potkal v Turíně s hvězdným Cristianem Ronaldem.

Životní zážitek. Macek se v Turíně potkal s hvězdným Ronaldem

FOTBALOVÉ PERLIČKY Z REGIONŮ
včera 14:28

To je celý Kohák. Sebral pohár a označil se za atomovou bombu

Chrlil ze sebe vtípky na adresu ostatních, ale i na sebe – tohle prostě bavič Jakub Kohák umí. Také proto si ho vedení Středočeského krajského fotbalového svazu hýčká a zve ho na každou větší akci. Naposledy ve čtvrtek, s úsměvnou nabubřelostí, převzal Kohák pohár pro vítěze krajského přeboru – FK Posázavan Poříčí nad Sázavou.

19.7.2018

Kariéra se chýlí ke konci. Koubský pracuje na stavbě jako dělník

Domů do Česka se dostane párkrát za rok. Když chce navštívit rodiče nebo děti, musí požádat šéfa o dovolenou. Přesto si bývalý obránce Zlína Jiří Koubský nestěžuje. Na život ve Švýcarsku, kde s přestávkami působí už třináct let, si pětatřicetiletý fotbalista zvykl a návrat na Moravu zatím odkládá.

ZAJÍMAVOSTI Z FOTBALU
dnes 08:20

Zpěvák Krajčo sháněl páteční přílohu Deníku. Kvůli milovanému Baníku

Velký ohlas vyvolala nejen mezi fotbalovými fanoušky páteční mimořádná příloha Deníku o Baníku Ostrava.

dnes 07:59

Temné dědictví. Spartu dál děsí přízrak jménem Stramaccioni

Téměř čtyři měsíce uplynuly od okamžiku, kdy na Letné uslyšel „arrivederci“ italský trenér Andrea Stramaccioni. Jeho místo převzal Pavel Hapal, který si začal budovat tým k obrazu svému. Spartu teď ale děsí Italovo neblahé dědictví: vysoký počet hráčů a otázka, co s nimi.

Drsná trať, skvělé výkony, stovky fanoušků. Cyklisté ve Zlíně bavili

Skvělé výkony, zlatý triumf české reprezentantky Nikoly Noskové a tisíce natěšených fanoušků podél trati. Mistrovství Evropy v silniční cyklistice do třiadvaceti let a juniorů, které o víkendu hostil Zlín a nejbližší okolí, dalo na chvíli zapomenout i na slavnou Tour de France.

Tabulka po 1.kole Z V R P S B
1. FC Viktoria Plzeň 1 1 0 0 3:1 3
2. 1. FC Slovácko 0 0 0 0 0:0 0
3. Bohemians Praha 1905 0 0 0 0 0:0 0
4. SK Sigma Olomouc 0 0 0 0 0:0 0
5. FC Baník Ostrava 0 0 0 0 0:0 0
6. FK Jablonec 0 0 0 0 0:0 0
7. SFC Opava 0 0 0 0 0:0 0
8. SK Slavia Praha 0 0 0 0 0:0 0
9. FK Teplice 0 0 0 0 0:0 0
10. FK Mladá Boleslav 0 0 0 0 0:0 0
11. FC Fastav Zlín 0 0 0 0 0:0 0
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT