Druholigové hráčky zachraňovaly bod pět minut před koncem

ORLOVÁ - FBC ZLÍN 4:3 (1:0, 1:1, 2:2)

Hostující kolektiv začal zápas hodně zakřiknutě, přesto se mu na začátku třetí třetiny podařilo vyrovnat na průběžný stav 2:2. Orlová ale opět odskočila a postupně šla až do vedení 4:2. Zlín už stihl pět minut před koncem utkání pouze korigovat skóre na konečných 3:4. „Domácí tým působil rozežranějším dojmem. Nám naopak potřebné nasazení v tomto utkání chybělo,“ uznala vedoucí družstva poražených Eva Smolková.

Branky FBC Zlín: Plšková 2, Úšelová.

LIPNÍK - FBC ZLÍN 3:3 (0:0, 3:2, 0:1)

Zlínský celek podal zlepšený výkon, ovšem Lipník byl ve druhém dějství produktivnější. Po bezbrankové první třetině domácí družstvo vedlo 2:0 a 3:2, vyrovnání pro zlínský klub zařídila v polovině závěrečné části Kramná. Ve zbytku duelu už se skóre vyrovnaného zápasu neměnilo. „Nerozhodný výsledek nám zajistila především bojovnost. Za snahu si remízu určitě zasloužíme,“ mínila po utkání Eva Smolková.

Branky FBC Zlín: Bártíková, Süsserová, Kramná.