Na ploše v Pardubicích nejprve prohráli v semifinále s Rollerem Brno, v následném souboji o třetí místo ale porazili Olomouc. Semifinálové utkání se Zlínu vůbec nepodařilo. Ďáblové sice nastoupili v bráně s Jakubem Sedláčkem, ale už v 5. minutě prohrávali 0:4. V 7. minutě Ondřej Veselý korigoval 1:4, ovšem po dalších pěti minutách svítil na ukazateli stav 1:6. Teprve potom s chutí hrající Brno polevilo v nasazení, zlínský celek už ale nestačil do konce střetnutí náskok soupeře dohonit. „Soupeř odehrál semifinále účelně. Čekal na naše chyby, které dokázal trestat. Navíc nás Brňané předčili v důrazu a zejména v produktivitě zakončení,“ smutně konstatoval kouč Zlína Jiří Suhrada.

Zlín si spravil náladu alespoň ziskem bronzového kovu, když v duelu o třetí místo předčil Olomouc. Devils však v utkání prohrával 0:2, 2:4 a 4:5. Za tohoto stavu dostal olomoucký Michal Šimo tři tresty a Ďáblové hráli devět minut přesilovku, v níž se jim podařilo zvrátit výsledek v jejich prospěch. Hanáci ale byli nebezpeční až do konce zápasu. „Duel jsme zvládli už bez Ondry Veselého, Vozdeckého i Karla Rachůnka. Naše mladá sestava byla úspěšná v přesilovkách a družstvu se také dařily rychlé protiútoky,“ chválil po druhém souboji svůj tým na východě Čech Jiří Suhrada.

Semifinále:

IHC DEVILS ZLÍN – ROLLER BRNO 7:14 (1:6, 3:3, 2:4, 1:1)

Branky Zlína: Veselý 2, Rachůnek 2, Klhůfek, Novák, Ševčík.

O třetí místo:

DEVILS ZLÍN – OLOMOUC 11:8 (2:3, 2:2, 4:1, 3:2)

Branky Zlína: Juraj Jurík 3, Goiš 2, Šenkeřík 2, Klhůfek 2, David Hrazdíra, Novák. Sestava: Sedláček, Čepila – Zacha, Karel Rachůnek, Juraj Jurík, Ševčík, David Hrazdíra, Veselý, Vozdecký, Goiš, Klhůfek, Novák, Šenkeřík. Trenéři: Jiří Suhrada, Ivan Tomaštík.