V prvním nedělním utkání Ďáblové z krajského města prohráli s celkem Prague Rats 8:13. ,,V utkání jsme byli lepším celkem. Ještě ve dvaadvacáté minutě jsme vedli 6:3 a vypadalo to, že se postaráme o překvapení. Ovšem ve zbytku střetnutí jsme začali dělat chyby a domácí tým z rychlých protiútoků otočili výsledek ve svůj prospěch,“ konstatoval po souboji s lídrem soutěže hostující kouč Aleš Bachánek.

V následujícím duelu Zlín podlehl Stormu Praha 4:6. ,,Pražany výrazně podržel gólman extraligové hokejové Plzně Dominik Frodl,“ prozradil trenér zlínského Devils Bachánek.

Jeho mužstvo bylo i ve druhém střetnutí dlouho útočnějším celkem. Hostům ale selhala koncovka. ,,Domácí kolektiv jsme přestříleli. Tým z hlavního města byl ale v zakončování akcí produktivnější. Nám navíc s přibývajícími minutami docházely síly,“ přiznal Aleš Bachánek.