Firma zaměstnává zhruba 455 pracovníků, více než polovinu z nich tvoří lidé se zdravotním postižením. Rozhodující podíl na tržbách společnosti má lisovna, většina produktů z termoplastu směřuje do automobilového průmyslu. Kromě toho se družstvo zabývá rovněž výrobou skleněných vánočních ozdob, produkcí kartonážních výrobků a kooperací na jiné výrobě.

V letošním roce chce družstvo vytvořit zisk v minimální výši 8,5 milionu korun. Zároveň chce pro závod zabývající se lisováním a montáží plastových výrobků získat nové zákazníky, především mimo automobilový průmysl. Podle vedení společnosti se jako perspektivní jeví například elektrotechnický průmysl a průmysl spotřebního zboží.

Družstvo vzniklo v roce 1954, prvním výrobním programem byla produkce skleněných ručně vyráběných vánočních ozdob a kartonážní výroba. Na konci 60. let se družstvo začalo zabývat zpracováním termoplastů vstřikováním a vakuovým tvarováním. Změny po roce 1989 vedly k radikálním změnám ve výrobním programu zpracovávání termoplastů. Hlavním výrobním programem se místo hraček staly výlisky pro automobilový průmysl.