Otvíráním dalších kamenných poboček, které slouží jako prodejny, půjčovny a zároveň servisní centra firma reaguje na návrat lidí do kamenných obchodů.

Hlavní výhodou kamenné pobočky je možnost si produkt přímo prohlédnout, osahat a vyzkoušet. Důležitá je pak také poradenská stránka výběru a nákupu, neboť na prodejnách je personál vyškolený na nejnovější technologie, který poradí s výběrem.

V případě, že zákazník potřebuje pouze doma vyčistit koberec nebo vysát nepořádek po provedených opravách, může si tam potřebný přístroj jednoduše zapůjčit.

Ve všech Kärcher Centrech zákazníci najdou široký výběr portfolia čisticích přístrojů, příslušenství a čisticích prostředků pro soukromé i firemní použití. Vhodné řešení tam naleznou ti, kdo hledají vysokotlaký čistič či vysavač pro svoji domácnost nebo zahradu, ale i lidé, kteří hledají systémové řešení v oblasti čištění pro podnik či instituci.

„Jsem velice ráda, že se nám daří v ČR rozšiřovat nejenom portfolio našich výrobků a řešení, ale že se nám daří také rozšiřovat počet našich poboček. Nyní máme již devět vlastních Kärcher Center – zbrusu novou ve Zlíně, v Praze dvě, dále pak v Modleticích u Prahy, Kolíně, Mladé Boleslavi, Teplicích, Jihlavě a Brně. Plus ještě lze počítat jako desátou pobočku Kärcher Outlet v Praze 5,“ řekla jednatelka Kärcher ČR Milada Skutilová.