Hlasování se opět chopila výběrová komise a představenstvo Sdružení Podnikatelů Zlínského kraje.

„Celkem bylo navrženo čtyřicet devět podnikatelských subjektů, do užšího výběru postoupilo dvacet šest. Z toho osmnáct mužů a osm žen,“ sdělil předseda představenstva Rudolf Chmelař.

Vítězi se tento rok stali Miroslav Mahdalík a Veronika Záhorská.

„Pan Mahdalík je jednatel společnosti VOMA, s. r. o, Uherský Brod. Společnost získala již řadu ocenění,“potvrdil Chmelař.

Sám laureát je tímto oceněním poctěn. „Samozřejmě je to velký úspěch. Je to velmi příjemný pocit,“přiznal Mahdalík. Firma, která je známá svými masnými výrobky, se zúčastnila i prestižního veletrhu v Paříži.

Podnikatelkou roku se stala Veronika Záhorská a toto vítězství vnímá jako velkou čest.

„Od začátku říkám, že nejsem podnikatelka, ale samozřejmě mě to potěšilo. Hlavně je to reklama pro naši společnost,“přiz nává Záhorská. Právě Záhorská je nejen ředitelka hotelu Miramare, ale také zakládající členkou občanského sdružení Korunka, které pomáhá postiženým dětem.

Vítězové akce si odnesli cenu v podobě Skleněného gejzíru, jako symbolu dovedností a zkušeností, které mohou předávat svým nástupcům.

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!
Zde vás budeme v průběhu dne informovat o nejdůležitějších a nejzajímavějších událostech z regionu a hlavně vám nabídneme různé soutěže.