K této příležitosti se chystá doprovodný program věnovaný především dětem. Po oba dny od 10 do 18 hodin budou pro děti v obchodní pasáži připraveny zábavné aktivity, mj. malování na obličej, kreativní dílničky, populární výroba slizu, balónky či sladkosti z narozeninových kornoutů.

„Návštěvu Obchodního domu při této příležitosti jistě zpříjemní také posezení u dobrého jídla a pití ve zdejších gastronomických podnicích – Bistrotéce Valachy, Budvarce, Jogurtovně nebo Eiscafe Delikana. Nabídka nejen specialit, ale i různých dezertů či šálek kávy jistě přijde vhod,“ láká mluvčí Obchodního domu Zlín Martina Žáčková.

V tomto týdnu, ve čtvrtek 14. listopadu, se u Obchodního domu uskuteční také několik akcí ke slavnostnímu odhalení Lavičky Václava Havla v čele s koncertem skupiny Hudba Praha, na který je vstup zdarma, či besedou se slovenským exprezidentem Andrejem Kiskou a dalšími hosty na téma Revoluce po Československu.

V následujících týdnech se již Obchodní dům naladí do předvánoční atmosféry. V pátek 22. listopadu odstartuje Vánoční pošta pro děti, později se chystá i rozsvícení vánočního stromu, Mikuláš nebo benefiční akce Pečeme Dobro-TY.

Více se dočtete na webu Obchodního domu.