Jako komplexní fitness a wellness club se profiluje zlínský Vita Sana Club. Najdete ho v Obchodním centru Zlín vedle prodejny Baťa. Vita Sana Club je také profesionální tým trenérů, který vám vždy poradí, výživové poradenství, diagnostika zdravotního stavu, masáže, relaxace.

Prostě příjemné prostředí, kde se scházejí úspěšní lidé, kteří pečují o své zdraví. Postupně ke dvěma hlavním částem přibyla i restaurace a beauty centrum. Současné prostory se už přiblížily své kapacitě. Aby zde měli stávající členové pohodlí, chystá provozovatel otevření druhého klubu.

Kontakt: Telefon: 776 44 55 66
Web: www.vitasana.cz
E-mail: recepce@vitasana.cz

 „Návštěva u nás začíná zdravotní prohlídkou. Zde si řekneme, jak na tom náš nový člen je, vytyčíme cíle, co by chtěl zlepšit, a také cestu, jak toho dosáhnout," sdělil k postupu spolumajitel clubu Jan Pravda.

Vita Sana funguje jako klub. To znamená, že se zde nevybírají peníze za jednotlivé lekce, za saunu nebo za posilovnu, platí se za měsíční členství. Sami a také na doporučení trenéra si můžete zvolit, která cvičení chcete navštěvovat.

Klubové členství se uzavírá vždy na jeden rok. Měsíční členství se pohybuje v rozpětí od 690 do 1690 Kč podle toho, zda chcete klub navštěvovat neomezeně, nebo vám stačí například jen dopolední hodiny. Taktéž jsou poskytovány slevy pro studenty, seniory, partnera nebo rodinu.

Podívejte se, jak to vypadá uvnitř

JEDEN ZE TŘÍ SÁLŮ. Ze zajímavé nabídky si můžete vybrat například cvičení pilates, step aerobic, bodystyling, race walker i třeba funkční trénink nebo TRX, kdy k posilování využíváte svou hmotnost.

„To může být pro mnohé přijatelnější než stroje a činky," říká Jan Pravda. Na fotce vidíte cvičení s TRX. K dalším aktivitám pro zlepšení fyzické kondice nebo relaxaci patří i Bosu Slow, jóga nebo pump.

close Komplexní fitness a wellness club Vita Sana Club zoom_in

TRX 

close Komplexní fitness a wellness club Vita Sana Club zoom_in

kliky

Vita Sana Club nabízí jedno z nejlépe vybavených fitness na střední Moravě. Z čeho se skládá?

Cardio zóna

Cardio stroje jsou základem každého moderního fitness centra. Jsou nejpopulárnějším, nejvyhledávanějším a nejoblíbenějším prvkem každého návštěvníka klubu. Hlavním cílem většiny jedinců v dnešní době je dosažení štíhlé linie nebo fyzické kondice, a proto míří hlavně do cardio zóny, kde tyto sny realizují. Sportuje se na moderních běhacích pásech, eliptikalech, kolech a veslovacích trenažérech. „Všechny naše stroje obsahují TV, kde se můžete dívat na váš oblíbený pořad nebo video," říká Jan Pravda.

Fitness zóna

Představuje dvacet posilovacích strojů. Stroje vynikají výbornou ergonometrií a kvalitním provedením předního evropského výrobce Panatta Sport. Je skoro nemožné na nich cvičit špatně. Bezproblémovou orientaci při cvičení vám zajistí trenér, který se zde neustále pohybuje .

Silová zóna

Místo, kde najdete „klasické činky". Jedná se však opět o kvalitní výrobky s designovým provedením. Silová zóna je určena pro trénink nejen silově zaměřených klientů. V poslední době ji hojně využívají členové s osobním trenérem.

Funkční trénink

Principem je vykonávání jednotlivých cviků, zaměřených na různé svalové partie, s vlastní váhou těla nebo jednoduchými pomůckami. Trénujete sílu, rychlost, výbušnost, vytrvalost, flexibilitu i stabilitu v jedné funkční jednotce. Vždy procvičíte celé tělo. Funkční trénink pod vedením zkušeného trenéra je zábavný, velmi motivující a nijak složitý. Je určen pro všechny stupně výkonnosti od dětí po vrcholové sportovce.

Fotky fitness a fitness II

ACADEMY A DANCE INSTITUT. I tento prostor je určen k aktivnímu pohybu. Konkrétně pro kurzy nejrůznějších druhů tance, jako je zumba, belly dance, hot heels, pole dance, latino dance, tamburos nebo společenský tanec. Konají se zde taktéž přednášky, školení, sportovní kurzy a workshopy.

close Komplexní fitness a wellness club Vita Sana Club zoom_in

RELAX. Po cvičení si můžete odpočinout ve wellness zóně. Využít lze finskou nebo parní saunu, whirlpool nebo odpočívárnu s pohodlnými lehátky a solnými kameny.

close Komplexní fitness a wellness club Vita Sana Club zoom_in

RELAX. Po cvičení si můžete odpočinout ve wellness zóně. Využít lze finskou nebo parní saunu, whirlpool nebo odpočívárnu s pohodlnými lehátky a solnými kameny.
Do šaten můžete přijít jen s věcmi na cvičení. Ručník a kosmetiku vám zde nabídnou zdarma.

close Komplexní fitness a wellness club Vita Sana Club zoom_in

3D GOLF. Svůj švih můžete procvičit na 3D golfovém simulátoru, který patří mezi nejmodernější v ČR. K dispozici jsou nejžádanější hřiště z celého světa. O pár metrů dál lze trénovat střelbu v trapu.

close Komplexní fitness a wellness club Vita Sana Club zoom_in

VITA SANA BEAUTY. Nedávno otevřená část, která je přístupná i nečlenům klubu. Zájemci zde najdou služby, jako je manikúra a pedikúra, kadeřnictví, holičství i kosmetika. K dispozici jsou také masáže, solárium a poradí vám zde, jak se zdravě stravovat nebo provedou komplexní diagnostiku zdravotního stavu.

close Komplexní fitness a wellness club Vita Sana Club zoom_in

Restaurace se postará o vhodné stravování Od pondělí do pátku funguje Fresh Food Restaurant na principu fast foodu. Jídlo i pití jsou podávány v ekologických obalech k tomuto typu stravování určených.

„Takto podáváme snídaně a denní nabídku, kterou každé dva až tři dny aktualizujeme. Pro tento koncept jsme se rozhodli z důvodu rychlého obsloužení v týdnu, kdy je čas drahý, ale přesto chceme jíst kvalitně a zdravě," sdělil Jan Pravda.

Na další fotky se podívejte zde:

close Komplexní fitness a wellness club Vita Sana Club zoom_in   close Komplexní fitness a wellness club Vita Sana Club zoom_in   close Komplexní fitness a wellness club Vita Sana Club zoom_in