Dnes můžete v jejích buticích nakoupit finančně dostupné zboží nejen ve Vsetíně, ale také ve Valašském Meziříčí. Mladá, třicetiletá podnikatelka pochází ze Vsetína. „Po škole jsem nemohla najít uplatnění. Ukončila jsem podnikatelskou školu ve Vsetíně, pak Ekonomickou fakultu na Vysoké škole báňské v Ostravě. Skončila jsem školu sice jako inženýr, ale uplatnění u nás jsem nenašla,“ vzpomíná podnikatelka.

Vydala se proto do Spolkové republiky Německo, kde tři roky nejen v rodinách hlídala děti, ale otáčela se také v restauraci kolem hostů coby servírka.
„V Německu jsem získala nejen jazykové schopnosti ke státním zkouškám z němčiny, ale zároveň alespoň nějaké peníze na začátek podnikání u nás,“ říká Veronika Brandová.

Zboží do butiků ve Vsetíně a Valašském Meziříčí stejně jako do dvou prodejen s použitým zbožím v Legu ve vsetínské Smetanově ulici dováží prostřednictvím sítě dealerů. „Snažíme se brát stále něco nového a kvalitního, aby zákazníci byli spokojeni a zboží jim vydrželo i po několikerém vyprání. Máme zboží jak pro -náctileté, tak i pro jejich rodiče. Jedná se víceméně o módu pro volný čas,“ vysvětluje podnikatelka.

V buticích nabízí trička, mikiny, svetry, džíny i tašky. „Snažíme se nabízet zboží cenově dostupné pro většinu lidí. Tričko si můžete koupit třeba za stovku, ale kvalitnější i za šest set. Džíny pak od čtyř set až po sedmnáct set korun,“ líčí Veronika Brandová.

Práce a podnikání ji baví, přesto to má podle jejích slov jednu vadu na kráse. „Nestěžuji si, daří se nám. Ale vadí mi nezbytné papírování. Zabírá mi čas, který bych mohla věnovat jiným věcem,“ uzavírá podnikatelka.