Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Podnikatelé mají šanci na zviditelnění

Zlínský kraj – Zviditelnění na regionální i celorepublikové úrovni, zvýšení prestiže u stávajících i potenciálních zákazníků a hodnotné ceny.

27.5.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: PROFIMEDIA.cz

Firmy mají možnost se zúčastnit prestižní soutěže. Loňští vítězové tvrdí, že jim titul v práci pomohl

To nabízí drobným a středním podnikatelům Zlínského kraje pátý ročník soutěže Firma a Živnostník roku. Minulý týden byla zahájena registrace a zájemci se mohou hlásit do konce června na webech www.firmaroku.cz a www.zivnostnikroku.cz.

„Cílem soutěže je umožnit všem přihlášeným představit veřejnosti svou firmu, kvalitu práce, podělit se o svůj příběh, zkušenosti a hlavně úspěchy,“ uvedl mediální zástupce projektu Michal Kaderka.

Podotkl, že už samotné přihlášení do soutěží Firma a Živnostník roku znamená dostatečnou podporu hlavní iniciativy celého projektu a tou je zlepšení podnikatelského prostředí v České republice.

„Krajské vyhlášení obou soutěží je navíc největší podnikatelskou událostí v roce v každém regionu. Účastní se ho zástupci firem, partnerů i představitelé významných úřadů. Je to ideální místo pro získávání nových kontaktů a navázání obchodních partnerství,“ vysvětlil Kaderka.

Organizátoři soutěže letos vyhlásí kromě klasických kategorií i jednu novou. Její název je Odpovědná firma roku a budou v ní oceněny firmy za podnikatelský přístup, který zohledňuje dopady podnikání na životní prostředí a podporuje společensky odpovědné aktivity.

„Tradičně budeme ve všech regionech republiky hledat a oceňovat zajímavé podnikatelské projekty, které v silném konkurenčním prostředí na trhu uspěly a mohou být pro ostatní inspirací,“ sdělil viceprezident jedné z pořadatelských společností Pavel Hlavinka.

Loňskými vítězi regionálního kola soutěže ve Zlínském kraji se stali producent ocelových a obytných kontejnerů Kovar a Zdeněk Štůsek, výrobce dřevěných násad a nářadí.

Oba vítězové si účast v soutěži pochvalují. „Získání titulu Živnostník roku 2009 přineslo firmě určité zviditelnění v podnikatelské oblasti. Seznámili jsme se díky tomu s řadou nových podnikatelů z různých odvětví podnikání. To umožnilo vyměnit si zkušenosti a poznatky z managementu, inovací, legislativy a podobně,“ uvedl syn vítěze Jaromír Štůsek z Valašské Bystřice na Vsetínsku.

Ocenění si velmi váží i firma Kovar z Valašské Polanky. „Je to pro celou firmu velká prestiž takové ocenění získat. Zavazuje nás to k tomu, aby si firma vedla stejně dobře i v budoucnu,“ řekl projektový manažer společnosti Petr Cedidla.

Vyhlášení výsledků letošní soutěže Firma a Živnostník roku Zlínského kraje se bude konat ve Zlíně 7. října.

Autor: Hana Minaříková

27.5.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Jan Uherka z Uherského Brodu je nejstarším kandidátem pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.  Kandiduje ze 14. místa za ČSSD.

Nejstarší kandidát v kraji Jan Uherka: Všichni chybujeme, i politické strany

Již 25 let pořádá Dan Čagánek se svojí ženou Entomologickou výstavu v Otrokovicích. V pořadí již 47. setkání  milovníků hmyzu, pavouků a plazů se konalo v sobotu 14. října v Otrokovické besedě. Výměnného dne s prodejní výstavou se pravidelně zúčastní na d
17

Koupila jsem si dvě housenky

Jsme z ciziny a studujeme ve Zlíně! Studenti slavili výročí Erasmu

Vlajkový průvod prošel ve středu 18. října Zlínem. Byl oslavou třicátého výročí výměnného pobytu Erasmus, díky němuž mají možnost studovat studenti v jiných zemích světa. Univerzitu Tomáše Bati navštěvuje přibližně tisícovka zahraničních studentů. Kulturu své země přiblížili ostatním i formou ochutnávek jídla v Univerzitním centru.

Hyenismus v ulicích měst: Využívají postižení druhých, aby mohli krást

Lýdia a Isabela. Dvě devatenáctileté Rumunky se ve středu kolem 14 hodiny snažily přesvědčit na zlínském náměstí Míru kolemjdoucí, že jsou hluchoněmé Češky, které vybírají finanční pomoc pro postižené spoluobčany, vše pod vlajkou EU. Ti, kteří jim naletěli, museli do předem připraveného formuláře uvést své jméno, adresu, částku kterou přispívají a podpis.

MHD v areálu nemocnice? Dělá se analýza

Bude zajíždět do areálu zlínské nemocnice městská hromadná doprava? Zatím stále není jasné. Nemocnice dělá dopravní analýzu, město prý na ni čeká a dopravní podnik čeká zase na případný befel od města.  

Ošklivý podchod zkomplikuje i dopravu

Těžký úkol čeká zlínskou radnici. Zjistit, proč zatéká do kontroverzního podchodu u opravovaného obchodního domu Prior.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení