Dříve jsme dělali vše ručně, dnes už věci jen dotváříme, říká Eva Chovancová

„Loni v listopadu jsme navíc koupili stroj na digitální potisk textilu, což tady v okolí zřejmě ani nikdo nemá. Dokážeme tak uspokojit i zákazníka, který chce takzvanou kusovku,“ vysvětlila Chovancová. To je podle podnikatelky možné také například u potisku hrníčků, puzzle, podložek pod myš a podobně. „Stačí jenom motiv či fotografie. Specializujeme se i na velkoformátový tisk ať už samolepek nebo jiných materiálů,“ přiblížila Chovancová.

Společnost Propag připravuje i dresy a oblečení pro klienty z řad sportovních klubů. „Také vyrábíme cedule nebo zajišťujeme polepy obchodů,“ dokreslila vystudovaná aranžérka. Zároveň podotkla, že v této oblasti došlo za uplynulých osmnáct let k velkým změnám. „Nejvíc je to viditelné na technice. Dříve jsme všechnu práci dělali ručně, dnes to zvládnou stroje a my výsledek jen dotváříme,“ vysvětlila podnikatelka, pro kterou dnes pracují čtyři zaměstnanci.

„Všichni jsou opravdu šikovní a mají snahu, aby firma měla dobré výsledky a zákazník byl spokojený. Je mezi nimi i moje snacha, která je ze stejného oboru jako já, takže nám to pěkně vyšlo. Zanedlouho do firmy nastoupí také můj syn,“ usmála se Chovancová.

Práce na výrobě reklamy však není jedinou činností, která Evu Chovancovou zaměstnává. „Mám chovatelskou stanici havanských psíků a chodského psa, se kterými se vždy odreaguji. Na koníčky mám totiž moc málo času,“ uzavřela Chovancová.