„Stavba je nyní v plném proudu. Pracuje se na zastřešení budov podnikatelského komplexu a dalším krokem bude osazení oken a vstupů. Předpokládáme, že do konce prázdnin pokročí práce natolik, že v září započne další etapa investiční výstavby, díky které by měl podnikatelský inkubátor získat vnitřní instalace vody, elektřiny a dalších sítí,“ popsal starosta Dalibor Maniš.

Přestože je podnikatelský inkubátor ve fázi výstavby, snaží se centrum oslovit případné zájemce již nyní. „Zaznamenáváme zájem ze strany podnikatelů a konzultujeme jejich představy a požadavky na využití kancelářských i prezentačních prostor,“ potvrdila jednatelka společnosti Bronislava Kulíšková.

Podle ní chtějí do projektu zapojit i studenty středních a vysokých škol. Oslovit se je chystají pomocí soutěží s manažerskou tematikou. Firmy díky budoucímu modernímu zázemí získají podporu ve všech aktivitách, od zvýhodněných nájmů přes workshopy s odborníky.

Vyhrajte lístky na festival Ludkovická plečka

Vyhrajte 4 x 2 vstupenky na vyhlášený festival Ludkovická Plečka v Ludkovicích na Luhačovicku, který se koná 24. července.

Více informací o festivalu a soutěži zde!

Vyhrajte vstupenky na koupaliště do Otrokovic

Vyhrajte 10 x 2 celodenní vstupenky na Městské koupaliště v Otrokovicích, které je do soutěže poskytlo.

Více informací o koupališti a soutěži zde!