„Původně byla v nástavbě na střeše plánována zážitková restaurace. S ohledem na změny ve společnosti a aktuální vývoj gastronomického sektoru jsme ale tuto koncepci přehodnotili. Sál budeme nabízet k pronájmům na akce jako jsou svatby, oslavy, večírky nebo netradiční firemní konference, ale také k pořádání koncertů, módních přehlídek či divadelních představení,“ uvedla manažerka Obchodního domu Zlín Soňa Ondřejová.

Nová Galerie Desítka s kapacitou až 200 osob je ze tří stran plně prosklená. Atmosféra svatby či oslavy „v nebi“ nad městem tak bude sama o sobě originálním zážitkem, který podtrhnou i gastronomické služby Bistrotéky Valachy, jež se postará o občerstvení.

Bistrotéka sídlí přímo v Obchodním domě, kde zaštiťuje několik gastro provozů. Její kuchařský a cukrářský tým připraví nejen špičkové svatební menu nebo jinou hostinu včetně dortu či cukroví, ale také rauty nebo třeba populární sweet bary.

Nový sál je moderně ozvučený, dobře odhlučněný a je možné ho i zatemnit. Jeho součástí je i pohodový lobby bar hned při příchodu u výtahu.

Velkým bonusem je také poloha přímo v centru Zlína: na náměstí Práce naproti legendárního Baťova mrakodrapu, který budou mít návštěvníci Galerie Desítka jako na dlani. Přímo u Obchodního domu jsou dvě prostorná parkoviště a v brzké době v budově přibude i hotel.

Nové očkovací centrum ve Zlíně - první den očkování 26. 4. 2021
Podívejte se. Nové očkovací centrum ve Zlíně už funguje