„Již v pátek 11. května si návštěvníci Zlatého jablka mohli užít exkluzivní Golden Night, kde si užili řadu hudebních vystoupení. Pozvání do Zlína přijali Leoš Mareš, rapper Rytmus, to byly taháky pátečního večera,“ uvedla Tisková mluvčí OZC Zlaté jablko Kateřina Martykánová. Připomněla, že se v pátek na pódiu objevilo i dívčí elektrické smyčcové trio Inflagranti, či DJ Saxo Francis. Originální vystoupení předvedla taneční skupina Mirror Family.

„Do Zlína v poslední době moc nejezdím, i když shodou okolností jsem tady před nedávnem byl. Přesto Zlín patří společně například s Libercem nebo Olomoucem k mým oblíbeným městům,“ uvedl při této příležitosti pro Deník moderátor večera Leoš Mareš.

„Přišly jsme se podívat na Mareše, je velmi milý a udělal si s námi selfie. Jinak atmosféra večera je bezvadná, ocenily jsme nabízené chuťovky i drinky. Nechybělo ani šampaňské. Moc se nám to líbí,“ ocenila akci skupina kamarádek - Věrka, Marie, Bára, Renata, Nataša a Simona.

V sobotu všichni, kteří slavili se Zlatým jablkem, měli možnost nakupovat společně s módním návrhářem Osmany Laffitou. Sobotní večer završil koncert skupiny Mandrage na zcela zaplněném náměstí Míru. A jak už je na každé pořádné oslavě zvykem, nechyběl ani velkolepý ohňostroj.

„Již před deseti lety, kdy jsme Zlaté jablko otevírali, jsme si vytyčili cíl stát se nejen místem k nakupování, ale i centrem zábavy, kde se budou lidé rádi setkávat a kde se pořád bude něco dít. A to se nám podařilo,“ přiznal Jiří Kratochvíl, ředitel obchodního centra, které se stalo neodmyslitelnou součástí Zlína.

Nedělní program potěšil zejména nejmenší návštěvníky Zlatého jablka. Čekalo na ně My Little Pony, londýnský patrový autobus od Hamleys a spousta dalších atrakcí.