Před domem shořely dvě felicie na LPG

Rozsáhlý požár zachvátil v neděli v poledne Škodu Felicii ve Slavičíně.

30.4.2017

Požár dvou felicií ve Slavičíně - NevšovéFoto: HZS Zlínského kraje

„Ve 12:19 hodin byl spuštěn požární poplach jednotce profesionálních hasičů ze stanice Slavičín a také dobrovolné jednotce hasičů z města Slavičín. Nahlášen byl požár osobního automobilu v místní části Nevšová,“ upřesnil mluvčí krajských hasičů Pavel Řezníček.

Přestože hasiči byli na místě do několika minut, plameny mezitím zachvátili také druhé auto.

„Ještě před příjezdem jednotek se požár osobního auta Škoda Felicia rozšířil na vůz stejné značky, který byl zaparkován v těsné blízkosti,“ vylíčil Pavel Řezníček.

Díky rychlé reakci občanů se podařilo další dva vozy z místa včas odvést do bezpečné vzdálenosti.

Hasiči okamžitě oheň bleskově lokalizovali a zlikvidovali. Rychlému šíření požáru napomohlo i to, že oba zasažené vozy byly poháněny LPG.

Při události byla poškozena také fasáda jednoho z domů.

Vyšetřovatel hasičů ze Zlína určil jako příčinu technickou závadu na elektroinstalaci jednoho z vozů. Způsobená škoda dosáhla zhruba 15 000 korun.

Marcela Kaniová

30.4.2017 VSTUP DO DISKUSE

Obránce Zlína Ondřej Bačo.
11

Chceme se omluvit fanouškům. Bylo to hrozné, říká Bačo.

Ondřej Benešík
12

Lidovec Benešík: Česku je to jedno. Slovák či Japonec

To jsou oni! Poslanci, kteří budou hájit zájmy Zlínského kraje

Profily poslanců zvolených ve Zlínském kraji

OBRAZEM: Výstava Fenomén Igráček poprvé ve Zlíně

V osmdesátých letech si s ním hrálo každé dítě. Plastová figurka Igráček, hlavně příslušník VB, byla legendou dětských pokojíčků. První byl však zedník, vznikl už v roce 1971.

Ševci inkasovali tři góly za sedm minut. S Mladou Boleslaví prohráli 1:5

Tak tohle se vážně nepovedlo. Zlínští fotbalisté přišli s Mladou Boleslaví o letošní domácí neporazitelnost. Ševci sice po trefě Nigerijce Ekpaie rychle vedli, ale absolutně nezvládli pasáž hry od 25. do 32. minuty, ve které inkasovali tři branky a nakonec v 11. kole HET ligy se Středočechy prohráli 1:5.

Kašík v euforii: Neskutečné. Straší nás minulé roky

ROZHOVOR, VIDEO/ S nadsázkou to vlastně zvládli i bez něj. Právě po odvolání brankáře Libora Kašíka na střídačku a zapojení šestého hráče do hry hokejisté Zlína dvěma góly vyrovnali z 0:2 na 2:2. V prodloužení pak už zase zlínský gólman mohl slavit výhru z brankoviště a následně si užít i pozápasovou děkovačku s fanoušky.