„Dnes již naštěstí lidé chápou, že je erotika běžnou součástí každodenního života. Naše pomůcky a zboží jsou vyhledávaným artiklem pro zpestření partnerského života, ale i pomocníky, kteří mohou znovu zažehnout jiskru v dlouhotrvajícím stereotypu,“ řekl Jaroslav Ďurďa.

A tak jako i v jiných odvětvích, tak i v tomto panují různé módní vlny a trendy. Podle Jaroslava Ďurdi je u žen právě teď „in“ womanizer: „Jde o revoluční stimulátor klitorisu, který má za úkol jediné ženský orgasmus. Slibuje jej během několika minut, a to také na jedničku plní.“

Pomůcky pro páry jsou hitem

Velkým hitem jsou také pomůcky pro páry, například jedinečné vibrátory, které může dvojice používat při milování. „Na své si tak přijdou oba dva partneři,“ poznamenal ředitel. Podle něj ani v době internetu lidé neupouštějí od návštěv kamenných obchodů s erotickým zbožím.

„Vznik x portálů s nabídkou tohoto sortimentu neškodí. Právě naopak. Vše funguje v symbióze. Například u nás si rádi objednávají vše z pohodlí a klidu domova a rezervují zboží na prodejnách. Mají tak možnost prohlédnout si zboží, zhodnotit jeho kvalitu i funkce a zkonzultovat výběr s proškolenou obsluhou,“ pochválil souběh dvou světů Ďurďa.

Jediné, co z kamenných obchodů s erotickou tematikou mizí, jsou půjčovny lechtivých titulů na VHS či DVD. Nicméně jejich prodej je stále v oblibě. Někteří zákazníci si totiž takto kompletují své sbírky.