S dámami Sandrou Pogodovou, Lindou Finkovou a Jitkou Asterovou je velká legrace, jak se ukázalo během rozhovoru natáčeném v Olomouci.

„Každá jsme solitér, každá jsme jiná, a proto nám to skvěle funguje,“ shodují se dámy.

„A proto všechny pijeme,“ dodala už s nadsázkou Sandra Pogodová, byť po pravdě se sklenkou v ruce.

Kristýna Coufalová s moderátorem Romanem Štěpánkem
Deník s nadhledem: Jde poznat, když dítě šplhá po průlezkách, říká tanečnice

Zavzpomínala i na to, proč se stala herečkou. Její vlohy předvádět se publiku byly totiž patrné již v dětství. „Když k nám dorazili známí, tak já hned na stůl, hned jsem se předváděla, byla jsem nesestřelitelná,“ uvedla.

Na cestách za vystoupeními se zábavná trojice snaží navštěvovat i zajímavá místa. Nevynechaly například Pustevny: 

Dodala, že se hodně špatně učila. „Jsem světlo na konci tunelu pro rodiče, kteří mají pocit, že mají doma ADHD dítě, a že když se špatně učí, tak z něho nic nebude. Nebojte však: měla jsem špatné známky na základní škole. Od třetí třídy jsem chodila za školu. Vyhodili mě i z konzervatoře. Živím se ale úplně v pohodě,“ vtipkovala Sandra Pogodová.

Natálie Tichánková s moderátorem talkshow Romanem Štěpánkem
Deník s nadhledem: Intriky i potřeba pestrosti. Natálie popsala dění v divadle

Jitka Asterová zase přiblížila dobu, kdy jako moderátorka rádia uváděla lechtivě laděnou show, která byla vysílána dopoledne.

„Já jsem tehdy v rádiu byla mnohem odvážnější, než kdybych byla v televizi. Měla jsem pocit, že když mě ti lidi nevidí, tak mě ani neslyší,“ vzpomenula Jitka Asterová na dobu, kdy ještě ve studiích běžně nebývaly kamery, přes které lze online sledovat dění za mikrofony.

Všechny tři dámy jsou ve skvělé kondici. Promluvily také o odpočinku. „Já relaxuju jedině spánkem. Já si málokdy sednu, že bych koukala dvě hodiny na televizi a nic nedělala. Já u toho zašívám fusekle, pletu, žehlím,“ uvedla například Linda Finková.