SU UTB je nezávislou studentskou organizací hájící zájmy všech studentů UTB ve Zlíně

Letos v září jsme si schválili nové stanovy a zvolili vedení organizace a jednotlivých týmů, ve kterých dále pracujeme (týmy marketing, parties, public relations a finance). Zdárně za sebou máme instalaci aquabarů (nemůžeme dopustit, aby nám naši kolegové zemřeli žízní), vaření pizzy v menze a prodej baget na kolejích (a hlady je taky umřít nenecháme :-)

Také infopointy na chodbách fakult univerzity, zřízené pro ty on-line závislé, jsou výsledkem našeho úsilí.
Kromě péče o studenty a rozvíjení univerzitního prostředí organizujeme informativní schůzky a akce, kde se lidé dozvědí, jak to vlastně na univerzitě funguje.

Řešíme také problémy spojené se studiem a ubytováním na kolejích. Mítink prezentoval Studentskou unii a její aktivity studentům. Nábor měl za cíl rozšířit naše unijní řady… Rozsvícení vánočního stromu 2007 bylo stylovým navozením atmosféry a klidu před Vánoci a blížícím se zkouškovým obdobím. Od vážnosti jsme si na chvíli odpočinuli při After party v podlaží 1 na fakultě managementu a ekonomiky.

Galavečer 2007 odstartoval tradici udílení cen nejlepším studentům, kteří reprezentovali univerzitu nebo pro ni byli přínosem. O pár týdnů později se všichni v maskách anebo i bez sešli v Golemu na již tradičním Antiplese. Druhou stránkou studentského života je zábava - Pivní spirála, Afterstrom, Aftergala nebo Antiples. Mimo jiné máme za sebou, ale určitě i před sebou projekty ve spolupráci s univerzitou - např. výzkum jazyků, jehož výsledkem bylo otevření jazykových kurzů… A nakonec se všechno zajímavé můžete dočíst v IN. GHOSTU - novém studentském časopise vycházejícím ve spolupráci SU.

V letošním akademickém roce 2007/2008 jsme už stihli přivítat nováčky na již tradičním Vítání prváků a za pár týdnů (13. 11. 2007) proběhne v 10 zlínských hospodách proslulá Pivní spirála. Před Vánoci se potkáme před fakultou managementu a ekonomiky, abychom rozsvítili univerzitní vánoční strom a odnesli si kousek vánoční nálady a pohody…

Do nového roku nabereme sílu a pustíme se do nových projektů - nápady nám určitě nechybí!