VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Stavby a rekonstrukce na Zlínsku

Laboratorní centrum je nahrubo hotové. Podívejte se

Zlín - Práce na stavbě Laboratorního centra Fakulty technologické Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně se nezastaví ani v zimě. Objekt, který vyrůstá za autobusovým nádražím na místě tržnice Baťák, má čtyři nadzemní podlaží s ustoupeným pátým podlažím, jedno snížené a jedno podzemní podlaží.

Rekonstrukce tovární zdi baťovských závodů ve Zlíně finišuje

Zlín – Ve Zlíně finišuje rekonstrukce části tovární zdi bývalých baťovských závodů v centru města. Sto metrů dlouhou část zdi z 20. let minulého století opravuje Kovárna Viva, která je jejím vlastníkem. Práce by měly být hotové na začátku podzimu, informovala dnes ČTK zástupce společnosti Kateřina Martykánová.

Problémy se školkou si vynutí úspory. Rekonstrukce náměstí se odkládá

Fryšták – Na zbrusu nové opravené náměstí si ve Fryštáku musejí nechat zajít chuť.. A to minimálně pět let. Donedávna živý projekt revitalizace centra města odložili zastupitelé do šuplíku.

Rekonstrukce dvou budov továrního areálu už stála 80 milionů Kč

Zlín – /FOTOGALERIE/ Stavbaři za tři měsíce prací na kompletní rekonstrukci budov 14 a 15 v bývalém továrním areálu firmy Baťa ve Zlíně prostavěli už zhruba 80 milionů korun. Z objektů zůstala jen kostra, kterou dělníci nyní zesilují, aby vydržela budoucí zátěž.

Stavba Kauflandu již začala, měl by se otevřít do Vánoc

Otrokovice - Kaufland v Otrokovicích. Ten nyní rozděluje obyvatele druhého největšího města Zlínska na dva nesmiřitelné tábory. Byť je jeho výstavba téměř na samém počátku, názory na něj se různí. V blízkosti je totiž podle některých lidí supermarketů už více než dost.

Na čističku si v Březůvkách ještě počkají. Stavba se o rok odkládá

Březůvky – Nová kanalizace a čistička odpadních vod. To jsou dvě velké investice, do kterých se chtějí pustit v Březůvkách. Jak to tak u náročných projektů bývá, vyskytly se komplikace. Realizace náročného projektu se tak rozjede zřejmě až za rok.

Stavba zadního vjezdu do Tomy je blízko. ROP slíbil dotaci

Otrokovice – Dlouho diskutovaný, bezpochyby revoluční a zejména lidmi z ulice Nerudova vytoužený zadní vjezd do průmyslového areálu Toma v Otrokovicích má po včerejšku reálnou šanci na vznik.

Zlínský podchod opraví, obchody ne

Zlín – Po letech příprav se začne opravovat podchod 
z náměstí Práce směrem
 k bývalému továrnímu areálu Svit ve Zlíně. Dělníci obsadí podzemí už příští týden. Pro chodce bude po celou dobu zachován úzký koridor pro průchod.

AKTUALIZOVÁNO

Výstavba kanalizace v Nedašově Lhotě finišuje

Nedašova Lhota - Na tři sta obyvatel Nedašovy Lhoty se již brzy dočká napojení na kanalizační síť. Dělníci loni v srpnu začali se stavbou kanalizace a hotovi by měli být v září tohoto roku.

Stavba Laboratorního centra UTB oficiálně začala

Zlín – Formalita v podobě poklepání základního kamene ve středu 25. dubna 2012 oficiálně odstartovala výstavbu Laboratorního centra Fakulty technologické Univerzity Tomáše Bati (UTB)

Stavba zahájena. Zlínská kultura se dočká příští rok

Zlín – Kompletní rekonstrukce 14. a 15 budovy v bývalém svitovském areálu započala. Jejich přestavba na Krajské kulturní a vzdělávací centrum tak odstartovala další etapu revitalizace jedinečného továrního areálu.

Stavba technoparku na Jižních svazích odstartovala

Zlín /FOTO/ - Zlínská Univerzita Tomáše Bati (UTB) ve čtvrtek 28. dubna oficiálně zahájila výstavbu vědeckotechnického parku na Jižních svazích zaměřeného na informační a komunikační technologie.

Stavba podnikatelského centra v Kloboukách finišuje

Valašské Klobouky – Výstavba podnikatelského inkubátoru v centru Valašských Klobouk pomalu spěje ke svému závěru. Už za několik dní by se měly do objektu, který vzniká za účelem podpory malého a středního podnikání v oblasti jižního Valašska, stěhovat první nájemníci.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT