KDY: 29. září 2019 od 16 a 18 hodin 
KDE: Kino Napajedla, Na Kapli 459, Napajedla 
ZA KOLIK: Vstupné 120 a 130 Kč 

PSÍ KUSY

Promítání začíná v 16 hodin. Kanada, 2019. Animovaný / Komedie / Rodinný.  

Režie: Kevin Johnson. Scénář: Rob Muir, Harland Williams. Hudba: Jessica Weiss. Přístupné bez omezení.  

Lumpík je tak trochu rozmazlený, ale veselý pes, který nic neví o skutečném světě plném nástrah. Užívá si nejlepší pochoutky a drbání každý den. Jednoho dne se ale bude muset vydat za plot svého bezpečného domova a zažije dobrodružství, které si ani ve snu nedokázal představit.

ROMÁN PRO POKROČILÉ

Román pro pokročilé.

Promítání začíná v 18 hodin. Česko, 2019. Komedie. Režie: Zita Marinovová. Scénář: Zita Marinovová. Kamera: Martin Hes. Nevhodné pro děti do 12 let.  

Jaký je život rozvedených mužů, oddělených naštvanou exmanželkou od stolu, lože a účtu? Jak zapůsobí rozvod na jejich morálku a sebevědomí? Hlavní hrdina Rudolf (Marek Vašut), noblesní šarmantní světák, je po rozvodu způsobeném nerozvážnou milostnou avantýrou nucen přestěhovat se z přepychu velkoměsta do venkovského hotelu, který vlastní se svým prostopášným bratrem Arnoštem (Miroslav Etzler). Rozladěn nastalou situací zmítá se Rudolf mezi odhodláním usadit se v klidném monogamním vztahu, a svody, jež mu denně servíruje notorický flamendr a sukničkář Arnošt. A jako by za trest nestačila kocovina, musejí se pánové vypořádat i s protivnou a všeho schopnou majitelkou sousedního hotelu (Jitka Čvančarová), které tak nějak omylem vyhlásili válku.

Díky vytrvalému výchovnému působení hotelové recepční Nikoly (Berenika Kohoutová) se Rudolf ovšem přece jen pokusí navázat monogamní vztah, z něhož se ke všeobecnému překvapení vyvine vážná známost. Svět je ale malý a lež má krátké nohy. Obzvláště když role „deux ex machina" připadne Rudolfově exmanželce Marii (Vanda Hybnerová). Stranou dění ovšem nezůstane ani Rudolfův a Mariin podivínský syn Bohdan (Vincent Navrátil), který svým rodičům nedaruje vůbec nic.