KDY: 4. dubna od 20 hodin 
KDE: Masters of Rock Café ve Zlíně 
ZA KOLIK: vstupné 330 Kč 

Kapela se v loňském roce těšila neutuchajícímu zájmu fanoušků napříč celou republikou a odehrála celkem 72 koncertů.  V listopadu si DOGA „nadělila“ zbrusu nový výběr největších pecek včetně jedné novinky.  Album pokřtila čtveřice rockerů společně se zpěvačkou Tanjou. V březnu vyráží DOGA s náloží největších hitů na turné. „Chceme si to s fanoušky hlavně co nejvíc užít. Každý z koncertů bude jedna velká smršť našich největších pecek, které doplníme o řadu světelných, kouřových a jiných efektů. Na pódium vrátíme i motorku, kterou jsme už kdysi na koncertech měli. Protože se ale naše nové best of jmenuje „Rock ride“ a vyjadřuje i jakousi symbiózu hudby a motorek, tak se zařazení „mašiny“ do scény nabízelo. A konečně máme i novou motorkářskou hymnu, takže se to teď všechno dokonale sešlo,“ doplňuje kapelník Izzi.

Turné doprovodí podtext „100% live“. DOGA tím fanouškům vzkazuje, že vše, co na koncertech uslyší, je zahrané skutečně naživo. Kapela je zastáncem poctivého tradičního Rock’n’Rollu a upřednostňuje energii a autenticitu před playbacky a počítači. 

V Masters of Rock Café ve Zlíně to tato kapela rozbalí ve velkém v sobotu 4. dubna 2020 od 20 hodin a chybět nebude ani speciální host – DE BILL HEADS!

Předprodej vstupenek v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově, tel.: 777 701 592 a v sítích ticketstream a ticketportal.