HONEY BUNNY STARS
KDY: v neděli 17. listopadu od 17 hodin 
KDE: velký sál Otrokovické Besedy
ZA KOLIK: vstupné 220 Kč 

Společný koncert Moniky Bagárové, Jana Bendiga a Terezy Kutrové. Večerem, v jehož průběhu zazní největší hity všech tří interpretů, provází moderátor Michal Gaja. Můžete se těšit i na vystoupení břišních tanečnic pod vedením Jany Norkové.

HONEY BUNNY STARS.Zdroj: Deník/repro

Divoké kočky
KDY: v sobotu 16. listopadu od 19 hodin 
KDE: kulturní dům Družba v Brumově-Bylnici 
ZA KOLIK: vstupné je 250 Kč 

Přijďte si užít travesti show v podání ostravské skupiny v kulturním domě v Brumově-Bylnici. Vstupné je 250 Kč.

Divoké kočky.Zdroj: Deník/repro

Jiří Pavlica a Hradišťan
KDY: v sobotu 16. listopadu od 19 hodin 
KDE: kulturní dům Klobučan ve Valašských Kloboukách 
ZA KOLIK: vstupné 380/340 Kč - podle místa  

Hradišťan & Jiří Pavlica je ojedinělé hudební seskupení s vysokou uměleckou i interpretační úrovní, nezvykle širokým žánrovým záběrem a netradičním repertoárem, jehož silným inspiračním zdrojem byla zejména v počátcích jeho existence lidová tradice. Od roku 1978 je uměleckým vedoucím Hradišťanu tvůrčí osobnost – houslista a hudební skladatel Jiří Pavlica, pod jehož vedením se dramaturgie začala postupně transformovat do širších souvislostí historických, geografických, ale i společenských. Vzrůstaly také interpretační nároky na členy souboru. Postupně se začala významně prosazovat autorská tvorba Jiřího Pavlici, která zcela převládá v posledních projektech. Vstupné 380/340 Kč – dle místa.

Jiří Pavlica a Hradišťan.Zdroj: Deník/repro

Přátelský večer s Fryštáckou Javořinou ve Fryštáku 
KDY: v sobotu 16. listopadu od 18 hodin 
KDE: sál Zemědělského družstva vlastníků ve Fryštáku 
ZA KOLIK: vstupné 200 Kč 

Přijměte pozvání na přátelský večer u příležitosti jubilejního třicátého výročí založení dechové hudby Fryštácká Javořina, který se koná 16. listopadu v Kulturním domě ZDV ve Fryštáku.

Fryštácká Javořina.Zdroj: Deník/repro

Promítání filmu Ženská na vrcholu
KDY: v pátek 15. listopadu od 17 hodin 
KDE: kino v Napajedlích 
ZA KOLIK: vstupné 130 Kč 

Trochu svérázná svobodná matka, úspěšná majitelka biokavárny Helena (Anna Polívková), odjíždí na popud své tety Ely (Jana Krausová) s nadšeným osmiletým synem Mikulášem strávit advent na horách, aby se tak vyhla svému citovému problému. Díky své roztržitosti a hře osudu se ocitá ve vysokohorské chatě Samota. Tam potkává dva muže, ač o žádné seznamování opravdu nestojí. Jedním je horal a milovník adrenalinových sportů Richard (Martin Dejdar) a druhým, jeho bratr (Marek Němec), vážený člen horské služby, ale hlavně milovník žen a zábavy. Tahle nesourodá partička se ve sněhem zapadané Samotě rozhodně nenudí. A to Helena ještě netuší, že její starostlivá milující matka (Jana Preissová) donutí protestujícího otce (Bolek Polívka), aby vyrazili na hory za nimi. Jsou Vánoce a rodina musí být přece pohromadě!

Česko / Slovensko, 2019, délka je 105 minut. Romantický / Komedie. Režie: Lenka Kny. Scénář: Hana Cielová, Lenka Kny, Nora K. Kamera: Michael Baumbruck. Hudba: Michal Pavlíček. Přístupné bez omezení. 

Film Ženská na vrcholu.Zdroj: Deník/repro