Na Městském plese v Brumově-Bylnici vystoupí jako host Milan Peroutka 
KDY: 17. ledna od 20 hodin 
KDE: kulturní dům Družba v Brumově-Bylnici 
ZA KOLIK: vstupné 150 Kč 

Přijďte si užít 17. Městský ples v Brumově-Bylnici. K tanci a poslechu hraje dechová hudba Brumovjanka a Klasik Band. Těšit se můžete také na taneční skupinu Anifé. Host: Milan Peroutka. Chybět nebude bohaté občerstvení, míchané nápoje, široký výběr vín, soutěž o ceny. 

Pozvánka.Zdroj: Deník/repro

3. reprezentační ples Baltaci ve Zlíně 
KDY: 18. ledna od 19 hodin 
KDE: Hotel Baltaci Atrium ve Zlíně 
ZA KOLIK: vstupné 999 Kč 

V sobotu 18. 1. 2020 se už potřetí Hotel Baltaci Atrium ve Zlíně rozzáří při příležitosti 3. Reprezentačního plesu Baltaci. Krásným a bohatým kulturním programem vás provedou moderátoři Blanka Kovandová a Josef Kvasnička. Těšit se můžete na orchestr Coppelia se sólisty, taneční skupinu Fortuna, hudební skupinu Showband Pavla Březiny, cimbálovou muziku Linda a pianistu Marka Obdržálka. Jako hlavní host večera vystoupí Standa Hložek.

V ceně vstupenky je zahrnuta tříchodová servírovaná večeře, láhev vína pro dvě osoby a občerstvení během celého večera. Vstupenky zakoupíte na recepci hotelu Baltaci Atrium (Lešetín II/651) tel. 605 000 200, e-mail booking@baltaci.cz. Cena vstupenky 999 Kč.

Pozvánka.Zdroj: Deník/repro

8. reprezentační ples Dance Studia Starlight
KDY: 18. ledna od 18 hodin 
KDE: Kongresové centrum Zlín
ZA KOLIK: vstupné 500 Kč 

Dance Studio Starlight vás srdečně zve na 8. reprezentační ples. V průběhu večera se můžete těšit na jedinečná vystoupení, večerní menu, tombolu, foto koutek, soutěž absolventů tanečních hodin po mládež a už dobře známou a oblíbenou kapelu Quatro. Večerem budou tradičně provázet Iva Janálová a David Voráč.

PROGRAM: 

  • 18:30 hodin: slavnostní zahájení
  • taneční série, soutěž absolventů, vystoupení formací, sólové ukázky, vyhlášení ceny roku
  • ateliérové fotografování profesionálním fotografem

Vstup pouze ve formálním oblečení.

Pozvánka.Zdroj: Deník/repro

Dětský karneval 
KDY: 19. ledna od 15 hodin 
KDE: Dům kultury Vizovice 
ZA KOLIK: vstupné 30 Kč 

Dům dětí a mládeže Zvonek Vizovice zve 19. 1. 2020 v 15 hodin na dětský karneval. Těšit se můžete na karnevalové překvapení či slosovatelné vstupné do tomboly. 

Pozvánka.Zdroj: Deník/repro

21. Městský ples v Otrokovicích 
KDY: 18. ledna od 19.30 hodin 
KDE: Otrokovická Beseda 
ZA KOLIK: vstupné 350 Kč, 300 Kč

Město Otrokovice ve spolupráci s Otrokovickou BESEDOU pořádá 21. MĚSTSKÝ PLES. Moderuje a baví PETR RYCHLÝ. Standardní i latinskoamerické tance předvedou sourozenci Tomáš, Martin a Petr Novákovi (10, 13, 16 let) se svými partnerkami Kristin Slámovou, Natálií Vališovou a Nelou Koskovou. Hudba ve velkém sále: skupina KOLOREZ, v kinosále Kamil Dyják (do 22 hodin) + diskotéka DALIBORA DĚDKA (od 22.30 hodin.). V Městské kavárně po celý večer cimbálová muzika DENICA, v pianobaru KAMIL DYJÁK (od 22.30 hodin.). Welcome drink, bohatá tombola, losování stolů, zábavný fotokoutek. Součástí vstupenky pro dvě osoby láhev vína.