více >>

Beseda ve Zlíně: Indie divoká a nespoutaná

Akce již skončila

Cestovatelské besedy v rámci projektu Cestou necestou opět pokračují. Ta na téma  Indie divoká a nespoutaná se koná ve středu 23. ledna 2019 od 17 hodin. Místo konání: ALTERNATIVA - Kulturní institut Zlín. Vstupné: 50 Kč, snížené 30 Kč (vstupenky je možno zakoupit v Městském informačním a turistickém středisku ve Zlíně v přízemí radnice nebo v Alternativě před akcí). 

Cestovatel Michal Štěpánek, pocházející z Valašského Meziříčí, našel v horách a cestování zalíbení. Cestovatelským přednáškám se věnuje už bezmála šest let. Navštívil Slovensko, Srbsko, Černou Horu, Albánii, Slovinsko, Rumunsko, Rakousko, Itálii, Švýcarsko, Korsiku, Gruzii, Kyrgyzstán, Írán, Indii a Turecko.

"Jedna z nejlidnatějších zemí této planety mi doslova vyrazila dech. Je to pozoruhodný svět, kde platí jiné zákony, než na jaké jsme zvyklí. Všechny smysly jedou na plné obrátky. Nikde jinde jsem nezažil tolik barev, vůní, pachů, dobrého jídla, všudypřítomných odpadků a chudoby. Nejprve na chvíli zůstaneme v hlavní metropoli, abychom vzápětí mohli uniknout do ticha majestátného Himálaje. Navštívíme také některá města a vrátíme se spolu prostřednictvím spousty zážitků zpět na ulici mezi místní lidi, jejichž naprostá bezprostřednost mne nepřestávala fascinovat," říká cestovatel. 

23. 1.  (17:00–18:30)
Osvoboditelů 3778, Zlín
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ