více >>

Galavečer Sad Gym Fight Night ve Zlíně

Akce již skončila

Třináct atraktivních zápasů v thaiboxingu, K1 a MMA čeká na návštěvníky galavečera Sad Gym Fight Night, který se koná 19. října od 19 hodin ve sportovní hale Euronics ve Zlíně. Thaiboxing, stejně jako příbuzná disciplína K1, mají ve Zlíně silné zázemí. Takto velká show bojovníků se však do města vrací po dlouhých letech.

Uvidíte celkem 12 zápasů v thaiboxingu a K1, z toho sedm profesionálních. Připraven je i jeden dívčí duel. Zápasy jsou vypsány podle výkonnosti na 3x2 minuty, případně na 3x3 minuty. Kromě toho  na vás čeká také ukázka stále populárnějšího MMA, tedy boje ve smíšených bojových uměních.

„Představí se borci z několika klubů, mnozí z nich mají pásy z prestižních organizací či republikové a evropské tituly," říká k akci Marek Novosad z pořádající zlínské školy thajského boxu Sad Gym, který je vicemistrem Evropy organizace WFC. Kromě něho se v ringu představí i další zástupci pořádajícího gymu – například mistr republiky v K1 Štěpán Genčúr, finalista slovenské amatérské muay thai ligy Ján Pajtaš či někdejší prvoligový fotbalista Matěj Fiala.

Předprodej vstupenek na galavečer za sníženou cenu jsou k dostání ve Star Clubu Zlín, v Harley Pubu v Otrokovicích, Rally baru v Malenovicích a na www.ticketstream.cz. Cena vstupného přímo na místě činí 290 Kč. Více informací o galavečeru i thaiboxingu najdete na FB – Sad Gym Fight Night.

19. 10.  (19:00–22:00)
U Zimního stadionu 4286, Zlín
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ