více >>

Městské divadlo Zlín: BESAME MUCHO ANEB ČO SA SKRÝVA V KUFRI (A V NÁS)

Akce již skončila

Divadelní představení BESAME MUCHO ANEB ČO SA SKRÝVA V KUFRI (A V NÁS). Koná se ve Velkém sále Městského divadla Zlín v sobotu 20. října 2018 od 19 hodin. 

Vstupenky stojí podle místa 420 Kč, 390 Kč nebo 360 Kč. 

Představí se host Městského divadla Zlín: Radošínske naivné divadlo Bratislava (Slovensko) 

Ulice kdesi před hlavní stanicí, před stanicí zvláštní náhodní chodci, zapomenutý drahý kufr na chodníku, vedle kufru bezdomovec, kdysi populární hudebník a zpěvák Koki a legendární sentimentální latinskoamerická píseň Besame mucho v jeho interpretaci jsou ústředními tématy nejnovější trpké komedie Stanislava Štepky.

Dramatik Štepka v nové hře s exotickým názvem Besame mucho působivě a vtipně rozehrává zajímavé, pestré osudy a spletité příběhy lidí z nejsoučasnější současnosti nedaleko anonymní slovenské stanice. Chodci, kteří náhodně procházejí kolem tajemného kufru, zároveň nepřímo přicházejí k hudebníkovi a zpěvákovi bezdomovci Kokimu se svými trpce směšnými životními příběhy.

Všichni jsou zvědaví nejen na bezdomovce Kokiho, ale také na původ a hlavně obsah kufru – a my se zase přes jejich reakce nepřímo dozvídáme o jejich lidském původu a obsahu. Nakonec ovšem nejde o obsah kufru, ale o ten obsah v nás.

20. 10.  (19:00–21:00)
tř. Tomáše Bati 4091/32, Zlín
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ