více >>

Svatojánské slavnosti zpestří také zpěvák roku

Akce již skončila

Zveme vás na Svatojánské slavnosti, které zpestří také zpěvák roku. 

Kdy: sobota 15. června od 16 hodin

Kde: v kulturním areálu Hradišťko ve Vlachovicích

Za kolik: zdarma

Proč přijít: Výroční, už 10. Svatojánské slavnosti se uskuteční tuto sobotu ve Vlachovicích. Pořádá je spolek DOKOPY.
Svatojánské slavnosti se snaží být kulturní, pospolitou akcí pro všechny generace, která navazuje na zaniklou vlachovickou tradici z 19. století. Každoročně jsou Svatojánské slavnosti oblíbené pro skvělou náladu i kvalitní muziku. Jako první zahájí Svatojánské slavnosti od 16 hodin místní dětský valašský soubor Dokopyjánek a CM Dokopyjan. Následně pro poslech i k tanci zahraje dechová hudba Straňanská Švitorka z Rajeckej doliny.
Nová kapela, složená ze zkušených muzikantů hrajících pestrý pop – crossover, tak by šlo charakterizovat netradiční kapelu HLUCHÝ DOVRAT, která zahraje od 19.45 hodin
Na vlachovických Svatojánských slavnostech nesmí chybět slavnostní krojované zapálení svatojánského ohňa, kdy si můžete s ostatními přes něj i zaskákat.
Hlavní hvězdou večera bude DAVID STYPKA A KAPELA BANDJEEZ. V roce 2017 v hudebních cenách Anděl získal ocenění Anděl 2017 – Interpret roku, v jiných kategoriích byl nominován i na Album roku (Neboj), Skladba roku (Dobré ráno, milá s Ewou Farnou, která je zároveň jeho nejznámější skladbou.)
Určitě velkým zážitkem bude svatojánská ohňová show ve 22.45 hodin.
Večer uzavře slovenská rocková kapela SVIECA VO VETRE, která si našla své fanoušky i na Moravě. Pro děti bude nachystána výtvarná dílna a různé hry. Každoročně je přichystáno i občerstvení jako čerstvé bylinné svatojánské čaje sbírané v ten den, svatojánská voda, kyselica, kohútkovica, klobásky z udírny, frgále či třeba vdolečky. 

15. 6.  (16:00–23:59)
Vlachovice
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ