více >>

Zlínské filmové léto: MARY POPPINS SE VRACÍ

Akce již skončila

Statutární město Zlín zve na Zlínské filmové léto. V pátek 12. července 2019 od 21.30 hodin se bude promítat fantasy film MARY POPPINS SE VRACÍ (USA 2018, dabing). Vstupné je zdarma. Místo konání: park Komenského ve Zlíně. 

"Občerstvení zajištěno. Pro vaše pohodlí si s sebou vezměte deky. V případě nepříznivého počasí se akce nekoná," vzkazují pořadatelé. 

Film se odehrává kolem roku 1930, v období ekonomické krize v Londýně (v období, ve kterém se odehrávají i původní knihy) a předlohou mu bylo dalších sedm knih od P. L. Traversové. Ve filmu jsou děti známé z původního filmu, Michal (Ben Whishaw) a Jana (Emily Mortimer), už dospělé. V Třešňové ulici žije Michal se svými třemi dětmi a vychovatelkou Ellen (Julie Walters). Poté, co Michal prodělá osobní ztrátu, objeví se v rodině Banksových opět tajemná chůva Mary Poppins (Emily Blunt). Za pomoci veselého lampáře Jacka (Lin-Manuel Miranda) a svých jedinečných kouzelných schopností pomůže rodině znovu nalézt ztracenou radost a štěstí. Mary Poppins rovněž seznámí děti s celou řadou barvitých a svérázných postav, včetně své výstřední sestřenice Topsy (Meryl Streep)

12. 7.  (21:30–23:40)
Zlín
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ