Šňůra čítá dvacet vystoupení v českých a moravských městech. Jednou ze zastávek Langerové bude také zlínský rockový klub Masters Of Rock Café. Jeviště jí bude patřit 19. února.

„Deska se hned v prvním týdnu svého vydání vyšplhala na první místo české prodejní hitparády. Do rozhlasového éteru také vstupuje druhý singl z alba Jsem, který má název Stačilo říct. Následuje tak pilotní píseň V bezvětří. Ta byla jedním ze tří klipů, které odstartovaly vysílání české mutace MTV,“ řekl Jan Holcman z pořádající agentury.

K novince první české SuperStar poblahopřál kromě spousty kolegů z branže i bývalý prezident Václav Havel. Ačkoliv se osobně nemohl křtu zúčastnit, poslal po herečce Evě Holubové vzkaz.

„Byl to velmi příjemný večer a vůbec první velké vystoupení s tímhle repertoárem. Kmotrem alba byl Jan Saudek, kterého si velice vážím. Samotného křtu se kromě mé kapely, producenta Martina Ledviny a pana Saudka zúčastnili i všichni autoři, kteří se na albu podíleli,“ zavzpomínala Langerová.

Na třetí řadové desce mladá zpěvačka spolupracovala s Michalem Hrůzou nebo Tomášem Klusem.

Na turné se Aneta těší. „Chtěli bychom nejdřív zajet do větších měst jako je Praha, Liberec, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň nebo Zlín a navážeme pár koncerty i v menších městech. Budeme se snažit o co nejcivilnější projev.

Je to Anetovský: hlas, kytara, písničky, hudba, která neobsahuje žádnou lež, ale je v ní kus mě a kus každého, kdo se na tom podílel. Nebude to o efektech a o těch všech vizuálních věcech. Jsem je o přímém kontaktu s lidmi. Na to se strašně těším, jak si zablbneme s kapelou na pódiu, a že to budeme sdílet s publikem, což je pro mě ta největší odměna.

Únorový koncert začne v 19 hodin.