A rozhodně věřte, že se máte na co těšit. Zazní totiž nejznámější hity z Luciiných alb, rádií či televizních přenosů. Návštěvníci koncertu se dočkají songů jako například Ave Maria, Láska je láska, Trouba, eSeMeS nebo Miluji tě.

„Budu se snažit dát lidem to, pro co si přijdou. Repertoár máme barevný, veselý i dojemný. Vybírali jsme ho především z lásky k hudbě a divákům,“ vzkazuje zpěvačka. Hudební doprovod zajistí skupina Petra Maláska, se kterým Bílá vystupuje již řadu let a pojí je přátelství. „Jestli se s někým cítím úžasně na jevišti, tak je to Petr Malásek a jeho fantastické piano,“ říká Lucie na adresu jednoho z nejlepších českých klavíristů.

Lucie Bílá oprávněně platí už řadu let za naši absolutně nejpopulárnější zpěvačku. Navíc má neskutečně široké spektrum hudebního zaměření. V oblasti popu vydala celou řadu sólových alb, se kterými úspěšně dobývá žebříčky tuzemských hitparád. Jako doslova osudové lze označit setkání a dlouholetou tvůrčí spolupráci s autorskou dvojicí Soukup - Osvaldová. Lucii rovněž obohatilo jevištní partnerství právě se zmiňovaným klavíristou a skladatelem Petrem Maláskem.

Bílá je také úspěšná i na divadelních prknech, kde exceluje v českých muzikálech. Titulní role v muzikálu Carmen jí dokonce vynesla nominaci na prestižní Cenu Thálie za rok 2008. Hvězdné obsazení a nádherná hudba Franka Wildhorna přinesly úžasný divadelní zážitek, jaký Praha do té doby nepoznala. Navíc poprvé v historii v hlavním městě uvedli ve světové premiéře dílo renomovaných broadwayských autorů.

Lucie Bílá má však za sebou i filmové štace. K vidění byla například v úspěšné pohádce Princezna ze mlejna nebo ve filmech jako Král Ubu nebo Čas dluhů.

Ani tím však výčet jejích aktivit nekončí. Prokázala i moderátorský talent v nejsledovanějším pořadu českých televizních stanic – MISS Desetiletí, kterým zvládla provázet s humorem a bravurou. Spolu s Karlem Gottem patří Lucie k tradičním pěveckým hostům finále soutěže MISS České republiky.
V poslední době Lucie přispěla českému filmu například nazpíváním titulní písně k filmu Marie Poledňákové Líbáš jako Bůh.

Za svůj největší dosavadní úspěch Lucie považuje svá dvě vystoupení na hudebním festivalu Pražské jaro 98. Podařilo se jí to jako první popové zpěvačce v historii.

Díky svému mimořádnému talentu, humoru, bezprostřednímu vystupování, ale i ochotě pomáhat těm, kteří to opravdu potřebují, se řadí mezi nejznámější a nejoblíbenější osobnosti této země. Je také držitelkou mnoha dalších významných ocenění, jako jsou televizní Ceny TýTý, Český slavík či cena Akademie populární hudby. A co je pro Lucii samotnou opravdu nejcennější? ,,Když se lidé smějí. To je pro mě to největší ocenění,“ říká zpěvačka, která jde příkladem – vždyť jí samotné neustále hraje úsměv na rtech.

Stále váháte, zdali přijet do Rožnova? Rozhodně si tento výjimečný koncert, který pro vás bude jistě jedinečným zážitkem, nenechte ujít. Koncert se uskuteční v amfiteátru za každého počasí a v prodeji je ještě pár posledních volných lístků.

ZUZANA MOLKOVÁ