Mottem jejich spolupráce se stal slogan:

Skupina PREMIER, partner pivovaru ZLÍNSKÝ ŠVEC PIVO, KTERÉ MÁ ZVUK!

Slogan bude ve formě samolepek umístěn na pivních plastových lahvích v limitované edici.

K pivu rocková hudba určitě patří

Martin Velísek, jednatel pivovaru, k tomu řekl:

„Líbí se mi hudba, kterou kapela dělá, v mládí jsem navštívil mnoho zábav, kde kluci hráli, a vypil tam hodně piva, ale vůbec jsem v té době netušil, že ho budu jednou vařit. Když jsme jednou takhle večer seděli v mé hospůdce, napadla nás myšlenka spolupráce a začali jsme tento nápad dále rozvíjet. Osobně si myslím, že k pivu neodmyslitelně patří písničky a především rocková hudba v nejširších souvislostech."

Vznik minipivovaru Zlínský Švec se datuje rokem 2007 a nyní se nachází v prostorách bývalého šternberského pivovaru, v Malenovicích pod hradem, kam si na toto pivo je možné i zajít, neboť je tam i příjemná hospůdka. V nabídce jsou čtyři druhy piva, více informací najdete na www.zlinskysvec.cz.

Skupina PREMIER kromě této nové spolupráce vypustila do světa nový klip na hitovku NEJSI, který nahrála čistě akusticky a některá rádia už ho mají ve svém repertoáru.

Yarda Mikoška, skladatel a kytarista kapely:

„Je to pouze začátek spolupráce s tímto pivovarem a Martinem. Chystáme soutěže a další překvapení pro naše fanoušky a fanoušky tohoto výtečného piva, ale v tuto chvíli nechceme prozradit nic dalšího. Veškeré informace najdete na našem webu www.premier-rock.cz."

Zlínský Švec je otevřený denně a krom čepovaného piva je možné si pivo koupit i s sebou domů.

Jarda Bobowski, zpěvák a frontman kapely, je pravidelným hostem a říká:

„Pořádně vychlazená polotmavá jedenáctka je v pivovaru i můj velký favorit, navíc posezení v hospůdce je velmi příjemné a kdo má rád procházky po okolí, tak zakončení takové túry v tomto pivovaru je zlatým hřebem a hezkou tečkou na závěr." (voz)