Sbor z Washingtonu chystá jediný koncert gospelu ve Zlínském kraji: dnes od 19 hodin ve zlínském kostele sv. Filipa a Jakuba

Pragokoncert pořádá koncert gospelu letos potřinácté. Nate Brown & The Washington Gospel Singers je soubor, který se prostřednictvím svých výkonů snaží o co nejdokonalejší pochopení tak inspirativní hudby, jakou je gospel. Nate Brown pochází z Washingtonu DC. Pracuje jako hudební ředitel pro neziskovou organizaci Brydges a působí jako sbormistr. Jeho jméno se stalo opravdovým pojmem v gospelové hudbě. Převzal řadu ocenění.

Nate Brown přináší svým bezprostředním projevem publiku nezapomenutelné hudební zážitky. Jeho vášeň pro hudbu ho již několikrát přivedla také do Evropy, kde absolvoval několik turné s různými gospelovými soubory.

Nate Brown je také žádaný saxofonista a bylo ho možné vidět po boku takových osobnosti jako Wynton Marsalis, Roy Hargrove atd. V České republice bylo možné Nate Browna spatřit v roce 2010 při jeho vyprodaném turné se souborem One Voice (prosinec 2010). „Se svým zcela novým gospelovým projektem The Washington Gospel Singers se Nate vrací na místo činu a během evropského turné navštíví i Českou republiku. Vynikající vokály členů The Washington Gospel Singers a dynamická show slibují neopakovatelný hudební zážitek," zaznívá z úst pořadatelů.

Celé vystoupení je podle nich velmi impulzivní a také intenzivní. A pozor, pouze ve Zlíně zazpívá sbor gospely v kostele.