„Ráda pomáhám, když je to v mých možnostech. Proto jsem bez váhání přispěla kabelkou na tuto akci," sdělila Deníku Květa Fialová. Další dárkyní je Monika Marešová, známá tvář českého showbyznysu. Ta ke kabelce přiložila i osobní věnování.

V čem spočívá Kabelkový VELEtrh?

Ženy, dívky, slečny (i pánové) mohou věnovat kabelku, kterou mohou postrádat, ale může stále ještě dobře sloužit. Typické dámské doplňky budou následně za symbolické ceny prodány na speciální akci, která se uskuteční 22. dubna od 14 do 18 hodin ve foyer zlínského divadla. Zde jste všichni srdečně k nákupu zváni.

Kam můžete přinést kabelku, kterou chcete na dobrou věc věnovat?

Na výběr máte ze tří míst, vždy od 8 do 17 hodin: recepce Domu pokojného stáří (Okružní 5550, ZlínJižní Svahy), redakce Zlínského deníku (Zarámí 4422, Zlín-střed) nebo prodejna United Colors of Benetton (Sadová 179, Zlín). A to až do pátku 19. dubna. A navíc dárkyně mohou od partnerů projektu získat ceny za několik tisíc korun. Jedná se například o slevy na nákup kožené galanterie, večeři, pou-kaz na značkové oblečení či wellness pro vás i blízké.

Komu je výtěžek určen?

Zlínské Naději, která jej využije pro chystané sociálně terapeutické dílny v OC Zlín.

Ty podporují osoby s mentálním a kombinovaným postižením v jejich integraci do společnosti. Loni se vybralo přes 40 tisíc korun. (dav)