Ale ještě předtím, v sobotu 11. listopadu, Kabát „zboří zimák“ ve Zlíně. Publikum je tady pořádně nažhaveno a na jejich show mají někteří fanoušci koupené vstupenky už dlouhé měsíce dopředu.

„Dostal jsem lístky na Kabáty v květnu k narozeninám. Ale naše kamarádka je má koupené snad už loni na konci roku,“ prozradil například Petr Sadil ze Zlína.

A jak se těší do Zlína kapela Kabát?

„Těšíme se na každý koncert, je to pro nás výzva, jestli všichni odejdou domů spokojení, a jestli tudíž třeba přijdou i příště,“ ubezpečil manažer kapely Radek Havlíček. Podle něj i publikum ve Zlíně uslyší standardní hity, které nelze nehrát.

„Protože by nás fanoušci asi rozkousali, ale jsou zde i nové věci z posledního CD. Ty jsme ještě nehráli, a některé i zdánlivě zavedené skladby jsme záměrně vyměnili,“ prozradil Havlíček.

Hned v úvodu koncertu tak Kabát vypálí pecku V pekle sudy válej, následovat budou Banditi di Praga a za nimi bude znít hit Na sever.

Ale to už bude Zimní stadion Luďka Čajky ve Zlíně jeden velký kotel, ve kterém to bude pořádně vřít. Vždyť kapela Kabát bude po několika dlouhých letech hrát ve Zlíně.