Vidět ho budou moci jednak na profilu kapely na Facebooku nebo na jejich webových stránkách www.imortela.cz, další možností je pak profil kapely na Bandzone.

„Celá kapela natáčela pouze na nádvoří hradu. Dějové scény provázející celý klip byly točeny před hradem, v nedalekém lese a nepatrná část záběrů je i přímo z hradu," řekla Deníku zpěvačka kapely Kateřina Bartoňová. Na videoklipu se podle ní podílela spousta lidí.

„Co se týče natáčení kapely, tak tam bylo důležité přesné načasování mlhových efektů, světla a další detaily. Na natáčení dějových scén provázejících klip jsme měli nesmírně profesionální šermíře ze skupiny historického šermu a tance Berendal," pochválila pomocníky Kateřina Bartoňová.

Šermíři se tak postarali nejen o věrohodné souboje, ale také dodrželi scénář, který byl napsán na míru k textu skladby Dávné prokletí. V dějové části si dokonce zahráli i dva členové kapely. Zahráli si zpěvačka a kytarista kapely Marek, který je rovněž členem Berendalu.

„Nyní je už na lidech, aby zhodnotili, jak se nám to za pomoci talentovaných umělců Radka Richtera a Magdy Sudkové podařilo," dodala Kateřina Bartoňová. V plánu má kapela natáčení dalšího klipu, nyní se ale Imortela připravuje na léto a s ním spojené i hraní na festivalech a jiných letních akcích. 

Zdroj: Youtube