Nicol Jiříčková, Karolína Hrbáčková a Lucie Slobodianová pózovaly fotografovi Deníku ve vyhlášené kuchyni Augustiniánského domu, v barech obou hotelů, ale také v moderním wellness centru.

„Bylo to velmi příjemné odpoledne, které jsme si opravdu užily. Oba hotely jsou moc pěkné, a to myslím nejenom interiér, ale celé jejich zázemí od ubytování až po restaurace," prohlásila jedna z vítězek soutěže a zároveň miss Resortu Luhačovice Lucie Slobodianová.

Právě Resort Luhačovice byl partnerem fotografické soutěže regionálního Deníku, které se zúčastnilo na dvě stovky krásných dívek a dam z celého regionu střední a východní Moravy.

„Cílem našeho resortu je ukázat, že Luhačovice už dávno nejsou jen místo, kam jezdí pacienti na ozdravné pobyty. Naše hotely jsou uzpůsobeny pro příjemnou relaxaci, odpočinek, ale také pro momenty, kdy chtějí lidé alespoň na chvíli opustit dnešní uspěchaný svět a nechat se hýčkat a rozmazlovat," uvedl obchodní a marketingový manažer hotelu Augustiniánský dům Roman Taťák.