Krucipüsk na letošní podzimní tour představuje již 13. řadové album HovnoZle. Kurtizány na tour přivezou limitovanou vinylovou reedici kultovní desky 2000? z roku 1997. Pátá část koncertní šňůry se uskuteční tuto sobotu ve zlínském Masters of Rock Café od 20 hodin. Slavnostní dvojkřest se pak koná 10. prosince ve Velkém sále pražské Lucerny.

close Krucipüsk vyrazil se spřátelenou bandou Kurtizány z 25. Avenue na podzimní KruciKurvaKluci Tour 2023 info Zdroj: se svolením Krucipüsk zoom_in Krucipüsk vyrazil se spřátelenou bandou Kurtizány z 25. Avenue na podzimní KruciKurvaKluci Tour 2023

Krucipüsk slibují šílený podzimní večírek. „Letos jedeme jen a pouze deset koncertů ve větších sálech a klubech. Přizvali jsme si k tomu našemu srdci hodně blízkou kapelu a super lidi z formace Kurtizány z 25. Avenue. Návštěvníci se můžou těšit na zbrusu nové, ale i staré dobré oblíbené songy v typickém krucipüsčím hávu. Na tenhle šílenej podzimní večírek se moc těšíme!“ láká na tour Tomáš Hajíček, frontman a zakladatel Krucipüsku.

  close Česká kapela Kurtizány z 25. Avenue. info Zdroj: se svolením Kurtizány z 25. Avenue zoom_in Česká kapela Kurtizány z 25. Avenue.

Kurtizány povolaly posily ze staré sestavy. „Na tour s Krucipüsk jsme přibrali limitovanou reedici LP desky 2000? z roku 1997. V Lucerně se navíc jako speciální hosté na pódiu objeví Simon, Viking a Ishtwan ze staré sestavy Kurtizán. A to vše připomeneme i všem, co na koncert do Zlína přijdou,“ říká zpěvák kapely Kurtizány z 25. Avenue Daniel Kurz.

Koncert známých českých kapel začíná tuto sobotu 25. listopadu ve 20 hodin v Masters of Rock Café. Koncertní sál se otevře již v 18.30.

Záznam písně Máme se od kapely Krucipüsk:

| Video: Youtube