Vloni museli pořadatelé jeho konání přesunout; nyní již znají datum, kdy se s fanoušky potkají. U přírodního koupaliště se fanoušci hudby, zábavy a sportu setkají první zářijovou sobotu.

„Chceme v Otrokovicích jednoznačně udržet živou kulturu. Máme velmi pozitivní ohlas na první ročník a jsme rádi, že situace se zlepšila natolik, abychom v pořádání Lážo Plážo Festu mohli pokračovat,“ má radost hlavní pořadatel festivalu Jan Svoboda.

Vstupenky zůstávají v platnosti, v programu jsou však nová jména. Původně ohlášená hudební dramaturgie doznala změn, protože ne všichni interpreti měli na nový termín volno.

„MIG 21 a Pokáče jsme již zarezervovali na rok 2022. V tuto chvíli podobně jednáme se skupinou Wohnout. Kdyby se to nepodařilo, slibujeme dovézt stejně kvalitní náhradu. Pro letošní rok vypadá line-up následovně: Rybičky 48, Ben Cristovao, Vypsaná Fixa, Kapitán Demo, John Wolfhooker a Medial Banana,“ říká Jan Svoboda.

Majitelé zakoupených vstupenek je mohou použít pro vstup na letošní ročník, není nutné nic měnit. V případě, že by je chtěli přesunout na rok 2022, pořadatelé jsou připraveni jim vyhovět.

FESTIVAL BUDE MÍT MENŠÍ KAPACITU

I když by 4. září měla být situace pro venkovní akce příznivá, pořadatelé nechtějí nic podcenit. Kapacita areálu bude omezena tak, aby nemusel být dělen na sektory. K dispozici budou sanitační stanice a další hygienické prostředky.